reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dziewczyny a co do ruchów to czujecie je cały czas w tym samym miejscu ? Ja do tej pory czułam niziutko po lewej stronie i wiedziałam ze siedzi na pupie, a od dzisiaj tam nic już nie czuje, a to czuje takie wypychanie pod pępkiem. Możliwe ze się nagle obróciła ?
Jeszcze nieraz sie obróci:) teraz ruchy będą coraz mocniejsze i w różnych częściach brzucha, raz z lewej raz z prawej, później nawet z obu stron naraz jak sie wyprostuje:p
 
reklama
Ja też w różnych miejscach czuje ruchy czasami bardzo nisko a za moment przy samym pepku. Tak jak dziewczyna piszą dzidzie szaleją na tym etapie ciazy maja sporo miejsca i w ciągu dnia wiele razy zmieniają pozycje :)
 
Ale się dziś źle czuję. Jakaś taka do dupy jestem. Jeszcze się zwymiotowałam podczas jazdy. Do tego koszmary w nocy. Dobrze, że jutro połówkowe...
 
reklama
#Biegi93 masakra jakaś. Przeciez to nie Twoja wina a intuicja Cię nie zawiodła. U mnie w mieście też są tacy lekarze, że jak nic się nie dzieje to jest cacy a jak są problemy to najlepiej wypad babo. Najgorsze jest to, że w szpitalu też tak jest. Nie bez przyczyny mówią, że jest umieralnią. Dlatego mimo, że mam 2 metry do tego szpitala, rodzić chce w mieście obok.
W ogole musze mojego też przycisnąć, bo ostatnio jak się pytałam o szyjke to mi powiedział, że jest w porządku, ale po Waszych przypadkach i mam też dobra koleżankę co teraz leżała w szpitalu też ze skracajacą się szyjką, już mu nie odpuszcze słowa w porządku, tylko będę chciala znac rozmiary itd.
Mój jest niby dokładny we wszystkim, ma certyfikat itd ale jutro mam prywatna wizytę, konsultacje w sprawie nieszczęsnej toxo więc sprawdzę i potwierdzę, wszystkie wyniki. Niby najlepszy lekarz w Bydgoszczy, to się okaze;) no i oczywiście zobaczymy czy potwierdzi płeć lokatora:) jutro mój M pierwszy raz będzie na wizycie ze mną;) ciekawe co czuje bo twierdzi, że luzik, cieszy się, ale zgrywa twardziela;) jak czytam Wasze wpisy o tych nieszczęściach to sama zaczynam się bać, czy ta moja toxo czegoś nie popsuje;( jeszcze dodam na koniec, że maluszek sobie szaleje na całego w brzuszku, a szczególnie gdy jakieś głośniejsze dźwięki;)
 
Do góry