reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

U mnie na wadze moze z 2kg na plusie. A moze 2.5.

Wrocilam wlasnie z labo. Nie mogla znalezc zyly, więc jestem obolała w miejscu kłuć. Robilam HIV, HCV, morfolofie i mocz. 95 zl nie moje [emoji14]


Też prawie za każdym razem przechodzę przez to.. Wszystkie pielęgniarki narzekają, że nie mam żył :D Staram się z 0,5 l wody przed zawsze wypić żeby było lepiej. Ostatnio pierwszy raz od wieków babka po prostu pobrała mi od razu krew bez żadnych komentarzy i narzekań :D
 
reklama
Ja mogę ze swojego doświadczenia polecić kupic rozmiar większy. Dużo kupuję dla Córki z Anglii i zauważałam, że rozmiarówka UK jest mniejsza niż w Pl i NO.
Jednak nie wiem czy firma Next ma tak samo zaniżone rozmiary dla dorosłych, bo ja głównie kupuje GAP i też faktycznie zawsze biorę rozmiar większy. Któraś z naszych koleżanek mieszka w UK to myśle,że odpowie Ci na to pytanie najlepiej. To są moje doświadczenia z ciuszkami w UK. Jakość zawsze mnie zadowala!!

Dzięki za te informacje. Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze jakaś forumowiczka obeznana w temacie :)
 
My już w domu lezakujemy. Jaki to spokój psychiczny jak się nie leży w szpitalu. Nie wyobrażam sobie stracić malutkiej ani teraz ani pod koniec, chyba bym do psychiatryka trafiła. A co do śluzu to jest to chyba normalne, ja mam to głównie po sikaniu. Sikam, podetrę się, ubiorę i nagle czuje mokro, i to normalnie plamy jakbym się posikała, nie to ze gesty śluz. Robiłam dwa razy panikę w szpitalu ale poziom wód miałam Ok i pH tez dobre
Biegi super odpoczywaj w domku, kiedy masz mieć zakładany pessar?
Dziewczyny mam pytanie czy u was tez się już pojawiła siara z pierś ?? Ja od dzisiaj rana jak nacisnę pierś to mam taki lekki żółty płyn a mam 19+0 tc czy któraś z was tak ma ???
Podobno lepiej nie naciskać piersi w ciąży bo może to przyspieszyć poród. A siara się nie przejmuj to wszystko jest norma.
@PaulinkaP u mnie tylko gęste przezroczyste kropki jakoś 2 tygodnie temu, do tej pory cisza.

ja od 19 45 na sorze bo mąż wrócił z pracy spadł mu ciężki przedmiot na nogę i kuleje, obrzęk i wszystko. w miarę elegancko poszło wzięli do środka po godzinie, po kolejnej pół na rtg, ale od tamtej pory jakas kpina. wszyscy którzy za nim wchodzili wyszli już z opisem a my czekaliśmy na opis tyle czasu. już prawie pusto na izbie.

4 i pół godziny siedzenia, wszedł po opis.
a ja już ledwo siedzę. teraz tylko na 2 koniec miasta, apteka całodobowa po drodze, coś do picia bo mamy pustynie już od siedzenia i szybko coś zjeść bo ssie mnie strasznie. dziś od 12 na nogach na mieście, marzę o łóżku ;)
Jak tam mąż? Złamał sobie palca?
Wróciłam z labo, wypiłam kawę, zjadlam sniadanie, siedzę i rozkoszuję się jak mój maluszek puka z lewej striny [emoji813] kooooooocham to
A właśnie kochane, pijecir zwykła kawę? Mnie w pierwszej ciąży całkiem odrzucilo więc nie miałam problemu, teraz często mam ochotę a zbożowa mi nie smakuje więc pozwalam sobie od czasu do czasu na rozpuszczalna z mlekiem.
 
A właśnie kochane, pijecir zwykła kawę? Mnie w pierwszej ciąży całkiem odrzucilo więc nie miałam problemu, teraz często mam ochotę a zbożowa mi nie smakuje więc pozwalam sobie od czasu do czasu na rozpuszczalna z mlekiem.

Ja piję dwie z ekspresu. Rqczej więcej nie, bo ni niedobrze jak za dużo wypije. Mozna pić kawę w ciąży, więc no stress :)
 
Ja przed ciążami zawsze nie miałam widocznych żył, kłucie było po kilka razy raz z jednej raz z drugiej ręki. Jak już mi trafiły to przez ten stres i spięcie się w ogóle krew nie leciała. W ciąży zaczęłam jeździć na pobieranie nie do przychodni, a do laboratorium i tam mi się zawsze ładnie potrafiły wkłuć. Stres minął, a i przez te ciagłe pobieranie wyrobiły mi się żyły i od tej pory mam już ładnie widoczne i zero problemu z pobieraniem :)

Mnie w pierwszym trymestrze odrzucało od kawy i nie piłam, ale teraz znów ochota wróciła i pije jedną zazwyczaj z mleczkiem. Ale ja mam niskie cisnienie wiec mi to nic złego kawa nie zrobi. Bardziej bym się obawiała jeżeli ktoś ma wysokie cisnienie.
 
reklama
Ja przed ciążami zawsze nie miałam widocznych żył, kłucie było po kilka razy raz z jednej raz z drugiej ręki. Jak już mi trafiły to przez ten stres i spięcie się w ogóle krew nie leciała. W ciąży zaczęłam jeździć na pobieranie nie do przychodni, a do laboratorium i tam mi się zawsze ładnie potrafiły wkłuć. Stres minął, a i przez te ciagłe pobieranie wyrobiły mi się żyły i od tej pory mam już ładnie widoczne i zero problemu z pobieraniem :)

Mnie w pierwszym trymestrze odrzucało od kawy i nie piłam, ale teraz znów ochota wróciła i pije jedną zazwyczaj z mleczkiem. Ale ja mam niskie cisnienie wiec mi to nic złego kawa nie zrobi. Bardziej bym się obawiała jeżeli ktoś ma wysokie cisnienie.
Hm, mnie sie zdarza wysokie ciśnienie, a na pewno wysoki puls, ale jak rano nie wypije kawy, to glowe mi rozsadza...
 
Do góry