reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dziewczyny mam pytanie czy u was tez się już pojawiła siara z pierś ?? Ja od dzisiaj rana jak nacisnę pierś to mam taki lekki żółty płyn a mam 19+0 tc czy któraś z was tak ma ???
 
reklama
@PaulinkaP u mnie tylko gęste przezroczyste kropki jakoś 2 tygodnie temu, do tej pory cisza.

ja od 19 45 na sorze bo mąż wrócił z pracy spadł mu ciężki przedmiot na nogę i kuleje, obrzęk i wszystko. w miarę elegancko poszło wzięli do środka po godzinie, po kolejnej pół na rtg, ale od tamtej pory jakas kpina. wszyscy którzy za nim wchodzili wyszli już z opisem a my czekaliśmy na opis tyle czasu. już prawie pusto na izbie.

4 i pół godziny siedzenia, wszedł po opis.
a ja już ledwo siedzę. teraz tylko na 2 koniec miasta, apteka całodobowa po drodze, coś do picia bo mamy pustynie już od siedzenia i szybko coś zjeść bo ssie mnie strasznie. dziś od 12 na nogach na mieście, marzę o łóżku ;)
 
Dziewczyny mam pytanko. Czy któraś z Was zamawia moze czasem cos w sklepie next? Chodzi mi o odzież meska. Mam upatrzony sweter i nie wiem czy wziąc rozmiar M czy L a odesłanie produktu (do Anglii) jest na koszt własny wiec wolałabym uniknąć, bo ceny produktow do niskich nie należą.. Maz nosi wlasnie M/L rozmia, w zależności od modelu, firmy..
Ja mogę ze swojego doświadczenia polecić kupic rozmiar większy. Dużo kupuję dla Córki z Anglii i zauważałam, że rozmiarówka UK jest mniejsza niż w Pl i NO.
Jednak nie wiem czy firma Next ma tak samo zaniżone rozmiary dla dorosłych, bo ja głównie kupuje GAP i też faktycznie zawsze biorę rozmiar większy. Któraś z naszych koleżanek mieszka w UK to myśle,że odpowie Ci na to pytanie najlepiej. To są moje doświadczenia z ciuszkami w UK. Jakość zawsze mnie zadowala!!
 
U mnie waga po 18 tygodniach jest pół kilo na plusie, zaczynałam z 58.5 przy 160 cm. Nigdy w całym swoim życiu nie widziałam 6 z przodu, a czuję, że to się zbliża już lada moment :D Mam wrażenie, że brzuch rośnie z każdym dniem, ale na zdjęciach porównawczych słabo to widać, więc idę jutro do lekarza, żeby sprawdził czy wszystko jest ok.
Wrzucam moje brzuchowe zestawienie, nie ma jakieś kolosalnej różnicy, ale widać, że coś tam powoli rośnie pod pępkiem! :DZobacz załącznik 914682
To podobnie do mnie bo ja miałam 58kg i mam 162cm. Ale chyba mamy inna budowę bo przy 58 nie byłam tak szczupła jak Ty, a brzuszek mam mega już i 61 na wadze.
 
@PaulinkaP u mnie tylko gęste przezroczyste kropki jakoś 2 tygodnie temu, do tej pory cisza.

ja od 19 45 na sorze bo mąż wrócił z pracy spadł mu ciężki przedmiot na nogę i kuleje, obrzęk i wszystko. w miarę elegancko poszło wzięli do środka po godzinie, po kolejnej pół na rtg, ale od tamtej pory jakas kpina. wszyscy którzy za nim wchodzili wyszli już z opisem a my czekaliśmy na opis tyle czasu. już prawie pusto na izbie.

4 i pół godziny siedzenia, wszedł po opis.
a ja już ledwo siedzę. teraz tylko na 2 koniec miasta, apteka całodobowa po drodze, coś do picia bo mamy pustynie już od siedzenia i szybko coś zjeść bo ssie mnie strasznie. dziś od 12 na nogach na mieście, marzę o łóżku ;)
Polska służba zdrowia mnie nie zdziwi ;) ale wyszło ok czy coś się polamalo?
 
U mnie na wadze moze z 2kg na plusie. A moze 2.5.

Wrocilam wlasnie z labo. Nie mogla znalezc zyly, więc jestem obolała w miejscu kłuć. Robilam HIV, HCV, morfolofie i mocz. 95 zl nie moje [emoji14]
 
reklama
Do góry