reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

kwas_doz_ciaza.jpg
Dziewczyny, z pewnością wśród was znajdę moderatorkę a najlepiej dwie. Zajęć mało (głównie wywala spamerów z waszego działu, jeśli tacy się pokażą), profitów trochę, no i przede wszystkim, jak będziecie chciały założyć dział zamknięty to bez moderatorki ani rusz. Moderatorka powinna być lubianą i zaufaną osobą. Zastanówcie się, kto nadawałby się do takiej roli i napiszcie do mnie na pw najpóźniej do jutra czyli 7.11. Dziękuję
 

Załączniki

  • kwas_doz_ciaza.jpg
    kwas_doz_ciaza.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 268
reklama
Czesc. Obudzilam sie dzisiaj w nocy z okropnym bolem krocza :/ przy kazdym ruchy, z boku na bok, chodzeniu, wstawaniu boli. Czuje sie jakbym na koniu tydzien jezdzila i z niego spadla :p duzo chodzilam przez ostatni tydzien po 7 razy na 3 pietro z psem... Moze to od tego. Miala to ktoras z Was ? Jutro mam polowkowe, oby mnie lekarz uspokoil...
Liczba ale masz fajnie, że jutro podejrzysz maluszka :tak:. Ciąża to "tylko" 9 miesięcy, trzeba dać radę :cool2:.
 
Czesc. Obudzilam sie dzisiaj w nocy z okropnym bolem krocza :/ przy kazdym ruchy, z boku na bok, chodzeniu, wstawaniu boli. Czuje sie jakbym na koniu tydzien jezdzila i z niego spadla :p duzo chodzilam przez ostatni tydzien po 7 razy na 3 pietro z psem... Moze to od tego. Miala to ktoras z Was ? Jutro mam polowkowe, oby mnie lekarz uspokoil...
Ja tak miałem ostatnio jakbym kopa dostala normalnue aż te kości bolały
 
Musiałam nadrobić dwa dni [emoji33]
Ja na delegacji, delegacja super, ale żeby nie było tak różowo to wczoraj idąc z walizka na autobus wywaliłam się na chodniku...nic się nie stało w sumie wielkiego, bardziej się zdenerwowałam, ale niestety oba kolana koszmarnie obdarte i bolą przy każdym zgięciu nogi [emoji19] ofiara ze mnie straszna. Na szczęście w piątek idę na wizytę to sprawdzę czy z dzieciątkiem na pewno wszystko ok, chociaż ani brzuch nie boli, ani żadnych plamien nie ma, zreszta nie upadłam na brzuch tylko na te nieszczęsne kolana...
Także uważajcie na siebie bo o wypadek nie trudno!
 
Musiałam nadrobić dwa dni [emoji33]
Ja na delegacji, delegacja super, ale żeby nie było tak różowo to wczoraj idąc z walizka na autobus wywaliłam się na chodniku...nic się nie stało w sumie wielkiego, bardziej się zdenerwowałam, ale niestety oba kolana koszmarnie obdarte i bolą przy każdym zgięciu nogi [emoji19] ofiara ze mnie straszna. Na szczęście w piątek idę na wizytę to sprawdzę czy z dzieciątkiem na pewno wszystko ok, chociaż ani brzuch nie boli, ani żadnych plamien nie ma, zreszta nie upadłam na brzuch tylko na te nieszczęsne kolana...
Także uważajcie na siebie bo o wypadek nie trudno!
Oj uważaj na siebie. Dobrze ze to ostatnia delegacja. Tak miało być, prawda? ;)
 
@delicious @Natuś_ka ale mój i tak jest cycus mamusi ;) a zasypia tylko kiedy się przytuli do mamy i taty :) takiej więzi nic nie zmieni tylko muszę ogarnąć jakieś zasady. Wyjdzie w praniu. Żeby tylko młodszy był tak grzeczny jak ten ;)
Ja też jestem ciekawa jak to będzie jak pojawi się drugie, pewnie wszystko sobie zorganizujemy ale jest taka niepewność. Mój synek należy do rozrabiakow więc mam nadzieję że córeczka będzie grzeczniejsza :)

Liczba czekamy na wieści z wizyty :)

Kobietki która chętna na moderatorke?
 
reklama
Do góry