reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Witajcie mamusie!
Chciałabym do Was dołączyć :) Mam już synka z kwietnia 2015 :) i wygląda na to że tym razem też będzie kwiecień ❤ to był nasz pierwszy cykl starań i już straciłam nadzieję, a jednak wczoraj pojawiawiły się 2 kreseczki! Wychodzi mi że termin mam na 20.04. To moja pierwsza przygoda z forum, ale stwierdziłam że razem raźniej. Trochę się martwię bo nie mam żadnych oznak ciąży.. Trochę pobilewa mnie brzuch i wczoraj miałam zgage a poza tym nic, najbardziej martwi mnie to że nie bolą, ani się nie powiększyły piersi (podobno za to odpowiada prolaktyna)... W pierwszej ciąży, wiedziałam już tydzień przed @ bo piersi mnie mega bolały i były takie piękne ;) i miała super cerę, a teraz ani jedno dni drugie... Czy któraś z Was też tak ma? Że nic nie czujecie? Wiem że powinnam się z tego cieszyć, ale jednak trochę się martwię.. a jeszcze na pierwszą wizytę umówiłam się na 1.09 (8tc) bo nie chce się denerwować tak jak w pierwszej ciąży że serduszko nie bije i "zarodek albo młodszy, albo przestał się rozwijać" ALE nie wiem jak wytrzymam do tego czasu...

Gratuluję nam wszystkim i życzę nudnych i zdrowych ciąż :D
 
reklama
Lawendowa - witaj!
u mnie dokładnie tak samo... żadnego charakterystycznego ":mrowienia" w piersiach, nic absolutnie....
:baffled::oo: ale widocznie może tak ma byc tym razem
 
Dominika to mnie trochę pocieszyłaś! Dziękuję :) a w którym jesteś tygodniu? Ja 4+2dn więc może jeszcze chwila ;) przepraszam, z pewnością już pisałaś, ale nie dałam rady wszystkiego przeczytać i nie kojarzę jeszcze wszystkich, bo jestem w pracy, ale nadrobie ;)
 
Dominika to mnie trochę pocieszyłaś! Dziękuję :) a w którym jesteś tygodniu? Ja 4+2dn więc może jeszcze chwila ;) przepraszam, z pewnością już pisałaś, ale nie dałam rady wszystkiego przeczytać i nie kojarzę jeszcze wszystkich, bo jestem w pracy, ale nadrobie ;)
Ja mam z om 7 tc,ale po wczorajszej wizycie okazało się że ciąża jest młodsza o jakieś 3 tygodnie. Pęcherzyk ma 6mm i wszystko idzie ku dobremu[emoji5] Więc wychodzi że będziemy miały podobny termin[emoji6]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Ja właśnie się zastanawiam na kiedy się umówić. Też nie chce za wcześnie, a z drugiej strony się denerwuje :/

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom

Ja w poprzedniej ciąży zapisałam się na pierwszy wolny termin u mojego gin i byłam jakoś w połowie 6 tygodnia, lekarz tak jak pisałam powiedział że prawdopodobnie ciąża jest młodsza lub przestała się rozwijać i miałam kontrolne usg po 2,5tyg. Strasznie się denerwowaliśmy do tego czasu i teraz postanowiłam cierpliwie poczekać do 7-8tyg ale nie wiem jak wytrzymam ;) Mój lekarz za każdym razem powtarza żeby trochę poczekać, żeby było widać już bijące serduszko ale to czekanie jest nie do wytrzymania ;)

Ja mam z om 7 tc,ale po wczorajszej wizycie okazało się że ciąża jest młodsza o jakieś 3 tygodnie. Pęcherzyk ma 6mm i wszystko idzie ku dobremu[emoji5] Więc wychodzi że będziemy miały podobny termin[emoji6]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017


Super :) a powiedz mi jak tam Twoje objawy?

Lawendowa - ja mam teraz 6 tyg + 5 dni, jakos tak.
Bylam na usg w srode i tez lekarz powiedzial ze musiałam miec późno owulacje bo pęcherzyk mały

Trzymam kciuki żeby szybko rósł :)
Mi się wydaje że też miałam ovu później, ok 18 dnia cyklu, ale ważne że się udało i żeby fasolka zdrowo rosła :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lawendowa - ja mam teraz 6 tyg + 5 dni, jakos tak.
Bylam na usg w srode i tez lekarz powiedzial ze musiałam miec późno owulacje bo pęcherzyk mały
 
Ja nie mamam mdłości, tylko napady gorąca i bezsenność. W zasadzie to nie wiem co gorsze ;) u mnie według om to 6t3dni jak będę u lekarza 17.08 to będzie 7t2dni mam nadzieje na piękną dzidzie z bijacym serduszkiem. Byłam 5t0dni był pecherzyk 4.9mm
 
reklama
Mnie tez piersi nie bola, ale nie moge sobie przypomnieć czy w poprzednich ciążach bolały , wczoraj miałam wilczy apetyt a dzis ledwo herbate i kanapke wcisnełam. Ale co zrobisz ... Ja mam zamiar iść na pierwszą wizytę 26.08 to akurat moje urodziny więc mam nadzieje na prezent w postaci serducha. To bedzie 7+1d z terminu om .

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry