reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczyny pomocy... Są wśród Nas pielęgniarki a ja zielona.... Dostałam właśnie wyniki badań : TSH 6,110 mU/l ,
ciała ketonowe 150 mg/dl,
MCHC 35,5 ,
MPV: % neurocyt 74,1% % limfoc 17,2%
Liczba limfocytow 0,79 G/l
IgG 171,7
Toxoplazmoza 196,2....



Googla się boje odpalac a nie mam kogo zapytac....

Masz zdiagnozowanaą cukrzycę i niedoczynność tarczycy?
Jaki masz poziom glukozy?
Igg wysokie świadczy o przebytej Toxo. A robiłaś igm?
 
reklama
Iwona potrafię się wypowiedZieć tylko na temat tsh bo z tym walczyłam w pierwszej ciąży a teraz muszę pilnować. Endokrynolog mi powiedZiał że najlepiej trzymać poziom 1,5-2,5 i brałam całą ciążę euthyrox 50. Wiem też że w ciąży tsh może wzrosnąć ale nie wiem od którego momentu muszą być wdrozone leki.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie tak jak pisze Lucky. Ja mam tsh na poziomie 3 i juz wprowadzone leczenie. Eutyrox 50. Plus jod

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masz zdiagnozowanaą cukrzycę i niedoczynność tarczycy?
Jaki masz poziom glukozy?
Igg wysokie świadczy o przebytej Toxo. A robiłaś igm?


Glukoza 89.8. Toxo przechodziłam podobno bo to od pierwszej ciazy sie ciągnie...możliwe ??
Nic nie stwierdzone nigdy poza tym... Cukier I tsh badalam kilka miesiecy temu bo przytylam ok 25 kilo I szukalismy przyczyny...
 
Witam kochane gratuluje wam wszystkim upragnionej ciazy :)
Ja walcze dalej :) powoli zbieram sie do 4 procedury in vitro 3 niestety nieudane :(
Potrzebuj Menopuru moze ktoras z was podiada w lodowce niepotrzebne niewykorzystane opakowanie - chetnie odkupie :)
Prosze o info na priv
 
Znalazłam właśnie badania robione podczas 1 ciąży. Na usg poszłam pod koniec 8 tygodnia. Książeczkę miałam założoną po tejże wizycie.... a teraz pruje do lekarza w 4/5 tygodniu... musze wyluzować... prrr szalona...[emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam kochane gratuluje wam wszystkim upragnionej ciazy :)
Ja walcze dalej :) powoli zbieram sie do 4 procedury in vitro 3 niestety nieudane :(
Potrzebuj Menopuru moze ktoras z was podiada w lodowce niepotrzebne niewykorzystane opakowanie - chetnie odkupie :)
Prosze o info na priv
Tzn jest ciężko dostępny? Czy cena wysoka? Nie jest dofinansowany?
Sprawdziłam to w DE kosztuje na receptę 10e. Recepta prywatna 183.50e(5szt)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Znalazłam właśnie badania robione podczas 1 ciąży. Na usg poszłam pod koniec 8 tygodnia. Książeczkę miałam założoną po tejże wizycie.... a teraz pruje do lekarza w 4/5 tygodniu... musze wyluzować... prrr szalona...[emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To tak jakby podobnie[emoji23]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Glukoza 89.8. Toxo przechodziłam podobno bo to od pierwszej ciazy sie ciągnie...możliwe ??
Nic nie stwierdzone nigdy poza tym... Cukier I tsh badalam kilka miesiecy temu bo przytylam ok 25 kilo I szukalismy przyczyny...
Jak najbardziej igg toxo może być dalej wysokie.
Tsh masz wysokie. Tak jak dziewczyny napisały wcześniej powinno być dużo niższe zwłaszcza w ciąży.
Ciała ketonowe masz wysokie. Najczęściej przy cukrzycy się pojawiają. Ale też przy intensywnym odchudzaniu. A czasem w ciąży(ale raczej nie aż tak) i infekcji.

Glukoza 89.8. Toxo przechodziłam podobno bo to od pierwszej ciazy sie ciągnie...możliwe ??
Nic nie stwierdzone nigdy poza tym... Cukier I tsh badalam kilka miesiecy temu bo przytylam ok 25 kilo I szukalismy przyczyny...
To tylko takie moje spostrzeżenia ;)
Najlepiej z lekarzem skonsultować ginem czy rodzinnym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odnośnie toxo :) Kociomaniaczki czy Wasi lekarze panikowali na informacje o kotku w domu? W pierwszej ciąży jeden lekarz kazał mi się pozbyć kotów bo: same choroby, toxo i inny syf. Jednym słowem całe zło to koty [emoji23] Zmieniłam lekarza na bardziej świadomego :)
 
Znalazłam właśnie badania robione podczas 1 ciąży. Na usg poszłam pod koniec 8 tygodnia. Książeczkę miałam założoną po tejże wizycie.... a teraz pruje do lekarza w 4/5 tygodniu... musze wyluzować... prrr szalona...[emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie to samo... Zrobiłam falstart[emoji23] tak to jest jak nie wie się jakie ma sie cykle i kiedy byla owu... na bank nie było to 17 lipca... moja lekarka obstawia ze owu byla ok 26.07, ostatni seks miałam 23.07, czyli teraz mam ok 4tyg.... nie wiem jak wytrzymam do 30sierpnia na kolejną wizytę[emoji23]
Mogłam się umówić na 28.08,ale moja lekarka będzie pierwszy dzień w pracy po urlopie i nie chciałam już się wpisywać na ten dzień kiedy miał już zapisany cały dzień

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Tzn jest ciężko dostępny? Czy cena wysoka? Nie jest dofinansowany?
Sprawdziłam to w DE kosztuje na receptę 10e. Recepta prywatna 183.50e(5szt)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam juz refundacji wiec opakowanie 1200j bedzie mnie kosztowalo 1600 zl a potrzebne mi sa 3 takie opakowania
 
Do góry