reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Witam nowe dziewczyny[emoji3]
Bóle brzucha i bolące piersi( jakby były pełne pokarmu) miałam przed @ która nie przyszła.
Teraz brak apetytu( ale jem ), zmęczenie, zawroty głowy. I wycieczki do toalety co chwilkę.

4t 3 d z cyklu. I data porodu 18.04.2018.
Lekarz uprzedzal że się zmieni po następnych badaniach.
Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru.[emoji258][emoji258][emoji258]


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi piersi urosły już niezle [emoji86][emoji85] bluzki mi się rozchodzą i guziki odpinaja , a staniki za małe [emoji86][emoji86][emoji85][emoji85] w pierwszej ciąży też tak miałam , ale nie pamiętam czy już na tym etapie [emoji54]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Ha ha tez bym tak chciala ! A mi brzuch rosnie....:confused: ale zakladam ze to siedzacy tryb pracy I jakies inne zatrzymania wody w organizmie -chociaz sikam czesto :hmm:

Plus no fakt wiek nie najmlodszy i zakladam ze miesnie po pierwszej ciazy gdzie przytylam 24kg:tak: tez jakby slabsze...

Witam nowe dziewczyny[emoji3]
Bóle brzucha i bolące piersi( jakby były pełne pokarmu) miałam przed @ która nie przyszła.
Teraz brak apetytu( ale jem ), zmęczenie, zawroty głowy. I wycieczki do toalety co chwilkę.

4t 3 d z cyklu. I data porodu 18.04.2018.
Lekarz uprzedzal że się zmieni po następnych badaniach.
Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru.[emoji258][emoji258][emoji258]


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie z cyklu wychodzi 4t 1d!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej, ja też przepraszam za kilka postów z rzędu [emoji15]

Mnie strasznie sutki bolą [emoji23] karmienie to niezły hardcore od jakichś 2 tygodni, w sumie sam początek jak chwyta pierś. Mdłości też jakieś są niestety i zmęczenie. Brzuch wzdęty.

Idziemy na spacer korzystać z pogody bo jutro ma już u nas padać, dobrze, że dzień tu jest dłuższy i zachód słońca później [emoji4]


Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
wanda123 ja natomiast i tak chyba z automatu bede miala drugie cesarskie ciecie -taki zwyczaj w UK jak pierwsze dziecko z cesarki to i drugie tez....


Ja sie natomiast martwie o mojego synka (6lat teraz) bo to taki slodziak I przylepka I do tej pory byl sam jak on sobie z rodzenstwem poradzi ???

Dziewczyny te co maja juz pare dzieci -czy one sa o siebie wzajemnie zadrosne???
 
reklama
wanda123 ja natomiast i tak chyba z automatu bede miala drugie cesarskie ciecie -taki zwyczaj w UK jak pierwsze dziecko z cesarki to i drugie tez....


Ja sie natomiast martwie o mojego synka (6lat teraz) bo to taki slodziak I przylepka I do tej pory byl sam jak on sobie z rodzenstwem poradzi ???

Dziewczyny te co maja juz pare dzieci -czy one sa o siebie wzajemnie zadrosne???
Jak urodziłam najmłodsza starsze miały 6 i 7 lat (o siebie nigdy nie byli zazdrośni bo starszy nie pamiętał jak to być samemu) i nie zauważyłam jakiejś wielkiej zmiany w zachowaniu. Opowiadałam im co się dzieje, czemu płacze, angażowałam w opiekę i szybko przywykli, że już będzie nas wiecej i że teraz są bardzo ważnym starszym rodzenstwem. Teraz przywiduje większy problem bo trzy latka nie rozumie tyle co 6 czy 7 latek.

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry