reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Iwona do lekarza z wynikami, możemy debatować, ale to lekarz decyduje czy robić dokładniejsze badania i wdrażać leczenie, najlepiej i najszybciej rodzinny na początek, on Cię pokieruje dalej

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tez mam 0rh- ja zaraz po krwawieniu miałam podawana imunoglobine to w razie poronienia a żeby chronić kolejna ciaze podobno ale dostałam tez jakoś w 24tc i wtedy nikt już nie mówił o jakimś zagrożeniu czy coś tylko ze trzeba właśnie w razie kolejnej ciąży i pamiętam ze po cesarce dostałam jeszcze jedna dawkę ☺ teraz już kazał mi zrobić grupę żeby sprawdzic czy są przeciwciała ale nie ma i jest wszystko ok.
tez pamietam te zastrzyki ale teraz jeszcze nic nawet badania krei nie mialam...i moze ale tylko moze zrobia mi w przyszlym tyg!

Hej :) chciałam się przywitać :) co prawda dopiero początek i nie wiadomo jak będzie dalej, ale gdzie będzie lepiej jak nie tu...
Jestem już wyjadaczem w wątkach ciążowych i nie myślałam, że kiedykolwiek wrócę ale los postanowił za mnie więc witam się serdecznie :*

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
Witam :). Odwazna jestes...ja teraz przy drugiej ciazy mam juz palpitacje jak ja to wszystko ogarne!!!

Kurde a mi dzisiaj było wstyd samej przed soba że mnie spodnie piją i sobie myślę "no przesadzasz trochę to 6ty tydzień" Hahahah a jednak...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
no chyba cos jest jednak na rzeczy...

U mnie to samo... Zrobiłam falstart[emoji23] tak to jest jak nie wie się jakie ma sie cykle i kiedy byla owu... na bank nie było to 17 lipca... moja lekarka obstawia ze owu byla ok 26.07, ostatni seks miałam 23.07, czyli teraz mam ok 4tyg.... nie wiem jak wytrzymam do 30sierpnia na kolejną wizytę[emoji23]
Mogłam się umówić na 28.08,ale moja lekarka będzie pierwszy dzień w pracy po urlopie i nie chciałam już się wpisywać na ten dzień kiedy miał już zapisany cały dzień

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
a to tak jak ja...ale cylke tez rozne i tez nie wiem do konca nic napewno...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a to tak jak ja...ale cylke tez rozne i tez nie wiem do konca nic napewno...
Regularne cykle miałam tylko jak bralam anty .... później to raz miałam 32 dc, innym razem 40dn a jeszcze innym 50, rekord to 90dniowy cykl [emoji23][emoji36]
W drugą ciąże zaszlam w 30dniu cyklu, i wygląda na to że i teraz jest tak samo [emoji23][emoji23]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
O ogarnięcie się nie boje, o zdrowie bardziej bo parę problemów mam. Mam nadzieję, że strach ma wielkie oczy i będzie ok.

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
kurcze o to to juz wogole wielja panika bo jam mam luszczycowe zapalenie stawow i na bardzo silbtch lekach przeciwbolowych bylam prawie przez 5 lat ...a teraz mam i rezonans magnetyczny calego kregoslupa zabookowany na 26 lipca!!! (oczuwiscie nie mozna w ciazy...) plus tak mniej wiecej na listopad by mi druga operacja na kregoslup wypadla!!!! i tez nici z tego ...a prawie rok czekalam!!!! na razie i tak jestem w szoku ze przez tydzien tylko 4paracetamole potrzebowalam...moze to hormony? mam w pracy lekarke i ona ma straszny reumatyzm a odkad zaszla w ciaze yo nie odcziea objawow-ponic cos z hormonami ciazowymi...

Mi lekarz powiedziala ze jedynie codeina jest w miare bezpieczna w ciazy ...ale tez na jlepiej na samym koncu odstawic!

Dobra dosyc smutow!!!

Milego dnia zycze wszystkim :)

kurcze o to to juz wogole wielka panika bo ja mam luszczycowe zapalenie stawow i na bardzo silnych lekach przeciwbolowych bylam prawie przez 5 lat ...a teraz mam i rezonans magnetyczny calego kregoslupa zabookowany na 26 lipca!!! (oczywiscie nie mozna w ciazy...) plus tak mniej wiecej na listopad by mi druga operacja na kregoslup wypadla!!!! i tez nici z tego ...a prawie rok czekalam!!!! na razie i tak jestem w szoku ze przez tydzien tylko 4 paracetamole potrzebowalam...moze to hormony? ;) mam w pracy lekarke i ona ma straszny reumatyzm a odkad zaszla w ciaze to nie odczuwaa objawow-ponoc wlasnie cos z hormonami ciazowymi...

Mi lekarz powiedziala ze jedynie codeina jest w miare bezpieczna w ciazy ...ale tez najlepiej na samym koncu odstawic!

Dobra dosyc smutow!!!

Milego dnia zycze wszystkim :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odrzucilo mnie od oliwek... moje kochane oliwki.... :( hehe! Miłego dnia wszystkim!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iwona - skonsultuj się z lekarzem. wydaje mi się zę tsh dużo za duże.

ja dziś mega niewyspana.
biorę sie za pakowanie bo wyjeżdżamy na długi weekend do wtorku lub środy.


witam nowe mamusie I zapraszam do zapoznania się w REGULAMINEM forum bb:

Link do: Regulamin korzystania | Forum o ciąży i dzieciach - BabyBoom

szczególbnie punkt: nie piszemy postów pod swoim postem, tylko klikamy ikonę "edytuj", a w aplikacji zaznaczamy swój post I "ołówkiem" edytujemy.
 
To teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość. Kolejne badanie USG 31 sierpnia. Do tego czasu zakaz denerwowania się i odpoczynek. Łatwo powiedzieć. Zobaczymy co da się zrobić. Miłego dnia Dziewczęta :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość. Kolejne badanie USG 31 sierpnia. Do tego czasu zakaz denerwowania się i odpoczynek. Łatwo powiedzieć. Zobaczymy co da się zrobić. Miłego dnia Dziewczęta :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Razem możemy się uzbroić... pojęcia nie mam jak wytrzymam te 3 tygodnie[emoji36][emoji22]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Do góry