reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Pomyslalam zeby nasze forum zrobic zamkniete , co wy na to ? Wtedy bezproblemowo mozemy wrzucac nasze fotki itp.
Oczywiscie to jest tylko propozycja [emoji4] co o tym myslicie?

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Jestem za - ja z tego względu właśnie fotek nie wrzucam że każdy może wejść , zobacZyć bądź sobie to zdjęcie ściągnąć[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem za :)
Poczekajmy moze kilka dni i dajmy się wypowiedzieć jeszcze paru osobom.

Nie będzie z tym problemu? Nie zauważyłam żeby jakiś wątek lub cześć forum była zamknięta (nie wszędzie zaglądałam :p)
 
Jestem za :)
Poczekajmy moze kilka dni i dajmy się wypowiedzieć jeszcze paru osobom.

Nie będzie z tym problemu? Nie zauważyłam żeby jakiś wątek lub cześć forum była zamknięta (nie wszędzie zaglądałam :p)
Jasne, ze poczekamy [emoji4]
Nie widzimy for zamknietych bo nie mamy do nich dostepu [emoji4] np. Marcowki maja forum zamkniete i wiele innych tez [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Ja też jestem jak najbardziej za, ja wcześniej trochę udzielałam się i w marcowkach i lutowkach i one już mają grupy zamknięte.[emoji4]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Ja też jestem za forum zamknietym :)
Relacja :
Ślub, myślałam, że a to tylko cywilny zero stresu itd. Otóż nie. Nie było go aż do "tego" dnia. Mąż a wtedy jeszcze narzeczony przyjechał troszkę za wcześnie ze świadkiem, nie bylam jeszcze gotowa, dopiero co od fryzjera wróciłam, robiłam w biegu make up. Pomogła mi się siostra ubrać. No i wyszłam na powitanie, narzeczony był oniemialy ^^ Zrobił sie lekko czerwony ale to dla mnie znak, że wyglądałam, dobrze hehe. Postanowiłam mieć jednak biała sukienkę bo w sumie to ślub i chciałam się czuć panną młodą :D
Pojechaliśmy do innego miasta do urzędu, pogoda była piękna wiec zrobiliśmy kilka zdjęć w plenerze. Sama uroczystość krótka. Przysięga stresujacy moment i myśli żeby się nie zajaknac. Wyszło ok. Obrączki założone, szampan dla gości i dla mnie sok :D Z domu podczas ubierania rajstop zapomniałam zaręczynowe pierścionka ale juz sie po niego nie wracałam. Cala ceremonie myślałam kurde ze go nie mam [emoji14]
Pozniej rodzinny obiad, jego rodzice i rodzeństwo i moja mama i siostra. Pozniej przyjechali jego dziadkowie. Obiad piątkowy zarządziły mama i teściowa wiec rybka i pierogi, zupka krem z borowików. Sałatki i pyszne ciasta. Oj będzie mi się śnił jeszcze długo ten obiad. Wszystko bylo pyszne i nie mdlilo mnie ! Popołudniu spacer, później kolacja i winko dla gosci i koniec imprezki :) Naprawdę udany dzień :)
 
reklama
Lilumi ogromne gratulacje. Jejuś wyglądałaś cudownie, i jaki piękny brzusio [emoji7] Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia.
Przypomniał mi się mój ślub, byłam wtedy w ciąży z młodszą córka. Wspaniałe wspomnienia[emoji4]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Do góry