reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

bardzo ladne zdjecia!!szczescia i milosci wam zycze!

paulina_austria pytalas o szkole rodzenia.ja chodzilam w ciazy z synkiem i bardzo polecam!duzo ciekawostek,mozesz pytac o co chcesz,poznasz fajne dziewczyny no i jak szkola rodzenia jest w szpitalu to pokazuja ci porodowke i wszystkie sale-duzy stres odpada bo juz widzialas to wszystko.no i u mnie byly cwiczenia pod koniec zajec.takze ja polecam bardzo!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie coś dziś boli jak by szyjka.Wysłałam męża po torbę do teściowej,bo mamy same duże,a w razie jak by było coś nie tak jutro na wizycie wole być spakowana.Bo pewnie od razu da mi skierowanie na szpital ,a później w biegu zawsze pół rzeczy nie zabiorę.To jest takie dziwne kłucie jak by ktoś szpilke wbijał i ciagniecie do dołu.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie coś dziś boli jak by szyjka.Wysłałam męża po torbę do teściowej,bo mamy same duże,a w razie jak by było coś nie tak jutro na wizycie wole być spakowana.Bo pewnie od razu da mi skierowanie na szpital ,a później w biegu zawsze pół rzeczy nie zabiorę.To jest takie dziwne kłucie jak by ktoś szpilke wbijał i ciagniecie do dołu.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Słyszałam że to podobno dzidziuś rośnie i się potrzebuje miejsca dlatego jest uczucie kłucia i ciągnięcia do dołu. Czasem też tak mam ale oczywiście lepiej sprawdzić[emoji16]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie coś dziś boli jak by szyjka.Wysłałam męża po torbę do teściowej,bo mamy same duże,a w razie jak by było coś nie tak jutro na wizycie wole być spakowana.Bo pewnie od razu da mi skierowanie na szpital ,a później w biegu zawsze pół rzeczy nie zabiorę.To jest takie dziwne kłucie jak by ktoś szpilke wbijał i ciagniecie do dołu.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

Biedna może nie będzie tak źle... trzymam kciuki
 
1507133411-aaaaaa.jpeg

1507133424-aaaaaa.jpeg

1507133487-aaaaaa.jpeg

1507133494-aaaaaa.jpeg
Widać to Wasze szczęście... Gratulacje...
 
reklama
Mnie coś dziś boli jak by szyjka.Wysłałam męża po torbę do teściowej,bo mamy same duże,a w razie jak by było coś nie tak jutro na wizycie wole być spakowana.Bo pewnie od razu da mi skierowanie na szpital ,a później w biegu zawsze pół rzeczy nie zabiorę.To jest takie dziwne kłucie jak by ktoś szpilke wbijał i ciagniecie do dołu.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Alunia moze bedzie wszystko dobrze... trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Do góry