reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
czesc dziewczyny!!
jestem w 11 tygodniu ciazy blizniaczej.bylam u was i wrocilam bo mdlosci i inne wspanialosci nie daly mi zyc:/teraz jest lepiej i gdyby nie to przeziebienie bylo by cudnie!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No to witaj spowrotem [emoji4]
Ja tez jestem przeziebiona niestety taka pora na chorobska

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Czesc czy ktoras z Was robila ten test PAPPa? Zastanawiam sie nad tym, jest to dosyc kosztowne a nie wiem czy jest sens to robic jesli ma nie pokazac i tak czy dziecko jest chore czy zdrowe. Co o tym myslicie?
 
czesc dziewczyny!!
jestem w 11 tygodniu ciazy blizniaczej.bylam u was i wrocilam bo mdlosci i inne wspanialosci nie daly mi zyc:/teraz jest lepiej i gdyby nie to przeziebienie bylo by cudnie!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja dziś mam jakiś zjazd. Tak mnie mdli że masakra.... Myślałam że dziś na oczach wszystkich w szkole u Syna zwrócę śniadanie.... było ciężko

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, długo mnie nie było bo ślub i przeprowadzka. Tonę w rzeczach i musze się rozpakować a tak mi się nie chce. Trochę zaczęłam i jest większy bałagan niż był. Przeczytałam chyba większość postów a przynajmniej się starałam. Ale większość tematów juz sie zmienila wiec nie bede wracac i robić zamieszania. Pędzicie kochane z pisaniem nowych postów :)
U mnie wiekszosc objawow ciąży na razie minęła. Martwię się i ciesze z jednej strony a z drugiej to juz 12/13 tydzień. Brzuszek dalej nie urósł, nie mogę się go doczekać, tak samo usg. Jeszcze tydzień! :)
 
reklama
Do góry