reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

@Lilumi gratulacje i duzo szczescia na nowej drodze zycia :) jak moge zapytac dlugo czekaliscie na date slubu w urzedzie ?
Tez jest za zamknietym forum :)
Ja wizyte dopiero mam 12.10 to bedzie juz 13t4d i mam pytanie czy wtedy lekarz sparawdzi przeziarnistosc karkowa ?? Bo gdwies slyszalam ze juz moze byc za pozno
A tak to wybieramy sie z chlopakiem do polski na kilka dni i po drodze do lekarza :)
Juz nie moge soe doczekac
@alunia87 mam nadzieje ze obedzie sie u Ciebie bez szpitala
Mnie ostatnio tez dziwnie ciagnie :)
 
reklama
Biedna może nie będzie tak źle... trzymam kciuki
Nie wiem właśnie ciężko stwierdzić co jest normalne i rozciaganiem macicy ,a co jest już czymś nie pokojacym.Ostatnio miałam plemienia z nadżerki i może to być bol z nadżerki nawet.Jutro lekarz to oceni i za decyduje co dalej.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lilumi gratulacje i duzo szczescia na nowej drodze zycia :) jak moge zapytac dlugo czekaliscie na date slubu w urzedzie ?
Tez jest za zamknietym forum :)
Ja wizyte dopiero mam 12.10 to bedzie juz 13t4d i mam pytanie czy wtedy lekarz sparawdzi przeziarnistosc karkowa ?? Bo gdwies slyszalam ze juz moze byc za pozno
A tak to wybieramy sie z chlopakiem do polski na kilka dni i po drodze do lekarza :)
Juz nie moge soe doczekac
@alunia87 mam nadzieje ze obedzie sie u Ciebie bez szpitala
Mnie ostatnio tez dziwnie ciagnie :)
Mi jest ciezko pewne rzeczy zdefiniować, bo pierwsza ciąża to nie ma jak porównać i później nie wiem czy to normalne czy nie.Staram się też nie panikowac,bo to też nic nie pomaga.Mam tylko nadzieję ,ze to macica się rozciąga ,a nie szyjka skraca.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie coś dziś boli jak by szyjka.Wysłałam męża po torbę do teściowej,bo mamy same duże,a w razie jak by było coś nie tak jutro na wizycie wole być spakowana.Bo pewnie od razu da mi skierowanie na szpital ,a później w biegu zawsze pół rzeczy nie zabiorę.To jest takie dziwne kłucie jak by ktoś szpilke wbijał i ciagniecie do dołu.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki aby to był ten dobry ból oznaczający rozciąganie macicy[emoji106] dobrze jednak że to skonsultujesz z lekarzem [emoji4]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania199 wydaje mi się że czas na sprawdzenie jest do 13tyg i 6 dnia. Więc byś się łapała. Tylko kwestia tego że z tymi maluszkami jest różnie, na usg może wyjść ze jest starszy o 2-3 dni, lub oczywiście młodszy.

alunia87 ja też nieraz mam takie klucia i ciągnięcia ale lepiej skontrolować, dla mnie nie jest to żaden dyskomfort. Oby wszystko było ok [emoji9]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Widać to Wasze szczęście... Gratulacje...
Wszystkiego Najpiękniejszego na nowej drodze życia [emoji4] wyglądaliscie cudownie.
Mi jest ciezko pewne rzeczy zdefiniować, bo pierwsza ciąża to nie ma jak porównać i później nie wiem czy to normalne czy nie.Staram się też nie panikowac,bo to też nic nie pomaga.Mam tylko nadzieję ,ze to macica się rozciąga ,a nie szyjka skraca.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lilumi gratulacje i duzo szczescia na nowej drodze zycia :) jak moge zapytac dlugo czekaliscie na date slubu w urzedzie ?
Tez jest za zamknietym forum :)
Ja wizyte dopiero mam 12.10 to bedzie juz 13t4d i mam pytanie czy wtedy lekarz sparawdzi przeziarnistosc karkowa ?? Bo gdwies slyszalam ze juz moze byc za pozno
A tak to wybieramy sie z chlopakiem do polski na kilka dni i po drodze do lekarza :)
Juz nie moge soe doczekac
@alunia87 mam nadzieje ze obedzie sie u Ciebie bez szpitala
Mnie ostatnio tez dziwnie ciagnie :)
Mi lekarz powiedział że przeźiernosc bada się między 12-14tc więc myślę ze się łapiesz[emoji6] poza tym niektóre dziewczyny miały przeźiernosc przed skończonym 12tc więc nie wiem na ile to co powiedZiał lekarz jest dokładne co do dnia ciąży[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry