reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hej dziewczyny, wpadłam tylko, żeby się pożegnać. Dziś byłam na badaniu - serduszko mojego dziecka nie bije już od tygodnia. Czekam na poronienie samoistne do niedzieli, jak nie będzie, to w poniedziałek na łyżeczkowanie. Życzę Wam spokojnych ciąż i mam nadzieję, że jestem już ostatnia...
O kurde.... Przykro mi :(((

ckai43r886icswaj.png
 
reklama
April, prawie 9ty. Niestety. Dziś miałabym 10tc1d. Ciężko mi wyrazić słowami, jak się czuję. Po prostu mam nadzieję, że już żadnej z Was to nie spotka.
Miałaś jakieś objawy, czy na wizycie u lekarze to wyszło? Masakra... myślałam, że po 8tc spada ryzyko poronień, a tu... :( Trzymaj się kochana!!! :*

ckai43r886icswaj.png
 
joasia, miałam. Od dwóch dni było mi mniej niedobrze, wrócił mi apetyt, miałam taki niepokój. Ale oprócz tego nic. Mój M. poszedł ze mną na pierwszą wizytę zobaczyć dziecko na USG, no i sobie zobaczył...bez bijącego serca. Ciężko to opisać. Nikomu tego nie życzę.
 
Dziewczyny czy jest różnica jaką nospe zażyję w ciąży na ból brzucha. Mam w domu tylko nospe Comfort :/

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mi tez lekarz poleciła nospe...kupiłam ta najlżejsza ...ale jak przeczytałam ulotkę to postanowiłam ze dam radę bez niej :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, wpadłam tylko, żeby się pożegnać. Dziś byłam na badaniu - serduszko mojego dziecka nie bije już od tygodnia. Czekam na poronienie samoistne do niedzieli, jak nie będzie, to w poniedziałek na łyżeczkowanie. Życzę Wam spokojnych ciąż i mam nadzieję, że jestem już ostatnia...
Nie wierze... Trzymaj sie cieplutko...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
April, prawie 9ty. Niestety. Dziś miałabym 10tc1d. Ciężko mi wyrazić słowami, jak się czuję. Po prostu mam nadzieję, że już żadnej z Was to nie spotka.
:( zadne słowa Cię nie pociesza... Strasznie mi przykro z Twojego powodu ale nie poddawaj się... Wiesz, ja poronilam dwa razy i czasami natura dobrze wie co robi :(
 
reklama
joasia, miałam. Od dwóch dni było mi mniej niedobrze, wrócił mi apetyt, miałam taki niepokój. Ale oprócz tego nic. Mój M. poszedł ze mną na pierwszą wizytę zobaczyć dziecko na USG, no i sobie zobaczył...bez bijącego serca. Ciężko to opisać. Nikomu tego nie życzę.
Serce się kraje jak to czytam... :( jutro ja mam wizytę na ktora zabieram męża i też ma pierwszy raz zobaczyć malucha... Strasznie się boje...
 
Do góry