reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

też mi odżyły bo trooooche juz chodze bez... i wlasnie zaczynaja miec fajną dlugosc wiec chetnie bym sobie zrobila jakies szponki :p .. zwwyklych lakierow jakos nie uzywam w ogole, przestala mi odpowiadac ich konsystencja xd skoro można to jutro chwytam za lampe i działam... bo dzis o tej porze to juz nie mam sily na to :D
 
reklama
W wolnym czasie polecam Wam serię "O Matko!" , której autorka jest Katarzyna Bosacka znana z "Wiem, co jem... " na TVN Style. Wspólpracując z lekarzami, dietetykami, trenerami, dermatologami, polożnymi i tak dalej stworzyła będąc w ciąży program, w którym podejmuje tematy związane z ciążą wokół których krąży bardzo wiele mitów.
Wiadmo, trzeba wierzyć swoijemu lekarzowi, zdrowemu rozsądkowi i swojej intuicji, ale na wiele pytań poruszanych juz tu na forum można znaleźć odpowiedź. No i p. Bosacka - zawsze spoko - bardzo ją lubię :)
Jednym z ekspertów jest dr Dębski ze szpitala Bielańskiego, cóż, jego aparycja może nie przypaść do gustu, ale nie da się mu odmówić tego, że jest jednym z największych autorytetów z zakresu ginekologii w tym kraju.
Jedzenie sera plesniowego, sushi, picie kawy, farbowanie wlosów, manicure hybrydowy - wszystkie te wątpliwości próbują w nim rozwiać

Link do: O Matko! | Odcinki O Matko! Online | Oglądaj program TVN Style w Player.pl!
 
Hej Dziewczyny,
Chwile mnie nie bylo ale to dlatego ze wczoraj w nocy zakrwawilam, taka jasna czerwona krwia. I jak robilam siusiu to skrzep mi wypadl taki sporawy nawet. Po prostu poleciala krew, skrzep i koniec. Zero bolu brzucha nic.. Od razu zadzwonilam do mojej lekarki ktora przyjela mnie z rana. Dzidzius ok 4.1 cm, serduszko pieknie bilo. Pani doktor powiedziala ze (nie wiem jak to fachowo po polsku powiedziec) to lozysko ktore teraz rozrasta sie na sciance macicy trafilo na jakies wieksze naczynko i stad ta krew. Tak samo jak czasem krwawi sie jak sie zarodek zagniezdza na poczatku to teraz jak lozysko. Uspokoila mnie. Powiedziala ze moge troche podkrwawiac i plamic przez pare dni.
Wczoraj i dzis rzeczywiscie troche plamie na brazowo, dwa razy troche bardziej czerwone bylo.
W poniedzialek mam wizyte planowa znowu wiec sprawdzimu czy wszystko ok.
Ale stracha mialam ...
Slyszalyscie o czyms takim, zeby krwawilo sie z zagniezdzajacego sie lozyska ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W wolnym czasie polecam Wam serię "O Matko!" , której autorka jest Katarzyna Bosacka znana z "Wiem, co jem... " na TVN Style. Wspólpracując z lekarzami, dietetykami, trenerami, dermatologami, polożnymi i tak dalej stworzyła będąc w ciąży program, w którym podejmuje tematy związane z ciążą wokół których krąży bardzo wiele mitów.
Wiadmo, trzeba wierzyć swoijemu lekarzowi, zdrowemu rozsądkowi i swojej intuicji, ale na wiele pytań poruszanych juz tu na forum można znaleźć odpowiedź. No i p. Bosacka - zawsze spoko - bardzo ją lubię :)
Jednym z ekspertów jest dr Dębski ze szpitala Bielańskiego, cóż, jego aparycja może nie przypaść do gustu, ale nie da się mu odmówić tego, że jest jednym z największych autorytetów z zakresu ginekologii w tym kraju.
Jedzenie sera plesniowego, sushi, picie kawy, farbowanie wlosów, manicure hybrydowy - wszystkie te wątpliwości próbują w nim rozwiać

Link do: O Matko! | Odcinki O Matko! Online | Oglądaj program TVN Style w Player.pl!
O, fajnie! Przyznam szczerze, ze o tej serii nie słyszałam ale 'Wiem,co jem...' zawsze chętnie oglądałam :) wiec w wolnej chwili bankowo sprawdzę :-)
 
igusiaid.... o Boże, tak mi przykro :( :( To okropne.... trzymaj się :(

manki3 - tylko bez nerwów. Brązowe plamienie może się zdarzać. Wszystko Ci dobrze sprawdzą na pewno :*

americangirl - ja plamiłam na czerwono i potem brązowo około 6 tc. I też wyleciał skrzepik. Od tamtej pory nic już nie mam, żadnego plamienia :)
 
Mi też się nie bardzo podoba, ale na mieście często spotykam :) Może jest wygodny!?

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
Dziewczyny wozek bogaboo ma jedna podstawowa zalete - jest baaardzo lekki. Dla osob takich jak ja malych, drobnych i liczacych tylko dla siebie, obrabiajacych dwojke dzieci itd jest idealny. Jeśli ktos jedzie wozkiem za 3 czy za 6 tys po czym widzicie czy on sie lansuje czy kupil dla wygody? Nie wiedzialam ze mozna to z oczu wyczytac :)
P.s. bogaboo mozna kupic uzywke w swietnym stanie za 1500zł :) - tego tez nie widac na pierwszy rzut oka ;)
 
Koniec konców zrezygnowalam z bogaboo ze wzgledu na malutkie kola z przodu, a model bufalo z duzymi kolami nie "chodzi" jeszcze uzywany. Moze do kwietnia sie to zmieni :)
 
igusia, straszna wiadomość, też miałam nadzieję, że najgorsze za nami i zostaniemy wszystkie do 9 mca.
To okropne, że takie rzeczy się zdarzają ale czasem natura musi być mądra za nas, choć nie wiem jak się z tym pogodzić :( modlę się o zdrowie dla Ciebie i Twojej rodziny.

JaGoda ja też z tych w rozmiarze xs i dla mnie wózek musi być "łatwy w obsłudze" gdy zostanę z nim sama, nie wszędzie i nie zawsze mąż ze mną pojedzie. Mój tata powiediał, że dopiero w ciąży zaczęłąm wyglądać jak normalna kobieta, przed ciążą zdażało się, że schodziłam do wagi 46 kg przy 159 cm wzrostu. Na razie nie utyłam znacznie, bo raptem 52 kg :) tak czy inaczej ja nawet jeszcze nie oglądam, po nowym roku ruszę z przygotowaniami :)
 
dziewczyny jak to jest z hybrydami w ciazy? mozna czy nie? orientujecie sie?
Ja cała poprzednią ciążę miałam hybrydy albo żele. Nigdy lekarz nie robił problemu, na szkole rodzenia powiedziała, że nic to nie szkodzi. Rodzilam, to położna mówiła, że mam świetnie zrobione paznokcie :) teraz też robię dalej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny wozek bogaboo ma jedna podstawowa zalete - jest baaardzo lekki. Dla osob takich jak ja malych, drobnych i liczacych tylko dla siebie, obrabiajacych dwojke dzieci itd jest idealny. Jeśli ktos jedzie wozkiem za 3 czy za 6 tys po czym widzicie czy on sie lansuje czy kupil dla wygody? Nie wiedzialam ze mozna to z oczu wyczytac :)
P.s. bogaboo mozna kupic uzywke w swietnym stanie za 1500zł :) - tego tez nie widac na pierwszy rzut oka ;)
W którym miejscu moich wypowiedzi jest napisane o tym że jeżeli ktoś ma drogi wózek to się lansuje? :) Napisałam że nie podoba mi się on wizualnie. Inne dziewczyny pisały o cenie. Mnie nie obchodzi to ile ktoś wydaje na wózek czy na cokolwiek innego :) Jeżeli mogłabym pozwolić sobie na wózek za 10 tysięcy to bym go kupiła :)

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
 
Do góry