reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Ja też dostałam wtedy luteinę, a jak potem jak się powtórzyło to dostałam większą dawkę i od tamtej pory jest już ok :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
ok, trochę mnie pocieszyłaś, może u mnie też okaże się że wszystko ok .. :) przez to że raz poroniłam, a na dodatek choruję na niedoczynność bardzo przejmuję się każdym sygnałem :(
 
Nie martw się, napewno okaże się że wszystko jest ok. U mnie lekarz powiedział, że to może trochę na zapas, ale lepiej wcześniej niż jak będzie za późno :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny bolą Was dalej piersi ? Objawy macie dalej tam samo silne.

Mnie piersi zaczęły mocno bolec krótko po owulacji i bola do dzis tak samo mocno, szczególnie po bokach.
Nie mam jakis bardzo uciążliwych objawow. Czasem jest mi niedobrze i jestem mocno zmeczona. Czasem pobolewa mnie brzuch.

 
Dziewczyny bolą Was dalej piersi ? Objawy macie dalej tam samo silne.

Bolą mocno dalej ale trochę się przyzwyczaiłam już
dziewczyny, jestem przerażona... przed chwilą byłam siku i na papierze zobaczyłam bardzo długie pasmo brązowego śluzu .. co to może znaczyć?? boje się, że coś mogło się stać :(
Ja tak miałam od niedzieli i już wiem że to może oznaczać bardzo wiele rzeczy, od takich zupełnie naturalnych i bezproblemowych do tych patologicznych i najgorszych. Więc pokaż się szybko na ile to możliwe jakiemuś lekarzowi żeby określił co jest u Ciebie.
 
Nowy dzień nowe możliwości xD
Zrobiłam trochę alarm bo nagle pociekło ze mnie więcej niż wcześniej i dostałam mega bólu podbrzusza.
Lekarz zrobił usg przez brzuch bo stwierdził że może nie ma co poruszać nadmiernie szyjki macicy zrobił długie usg i jest ok, serduszko napitala ładnie :) i kolejna możliwość ( bez wykluczania poprzednich) gdzieś mi się trochę coś odkleiło stosunkowo dawno temu ale ze taki "bąbel odklejenia" może się przemieszczać więc pewnie dopiero teraz znalazł ujście i dopiero teraz stara krew że mnie schodzi. Mówi że teraz żadnego takiego ogniska nie znajduje więc pewnie wszystko się przykleiło dzięki temu lezeniu i mam leżeć dalej :D
No także impra o poranku na koniec dyżuru xD
 
aal - super wieści :)

Mnie cyce dalej bolą, mam takie nabrzmiałe. Ale nudności trochę mi ustąpiły, tzn. do 11-12 jest źle, a potem stopniowo się poprawia. Mam nadzieję, że już tak zostanie. Najgorsze , że 14-15 września jadę na delegację i mam nadzieje, że przynajmniej tak jak teraz będę się czuła, a nie gorzej, bo nic z wyjazdu nie skorzystam.
W poniedziałek idę do gina to poproszę o coś na mdłości.
 
Aal - powyzej wyzszych wartosci beta juz sie nie podwaja przeciez co 2 dni. Powyżej wartości 6000 podwaja sie nawet po 4 dniach.
SC20160903-093845.png
wiec nie zdziw sie jak sie nie podwoi. I to tez bedzie ok.
 

Załączniki

  • SC20160903-093845.png
    SC20160903-093845.png
    28,4 KB · Wyświetleń: 236
reklama
Ja odkąd zażywam dodatkowy progesteron, piersi bolą mnie o wiele bardziej niż wcześniej. Nie da się ich dotknąć. Nudności jak były są, ale przy luteinie jestem w stanie jeść. Jest postęp :D Do tego zawroty głowy i nadwrażliwość na zapachy. Wszędzie czuję cebulę....nie mogę otworzyć lodówki... masakra :p

aal - xD Podziwiam za dystans do siebie, uśmiałam się, ale w gruncie rzeczy dobrze że nic złego! Ja też miałam po dwóch dniach znowu małe plamienie, ale lekarz mi wcześniej powiedział że to tak krąży wydzielina, i że dopóki nie ma świeżej krwi, ostrej czerwonej jak przy miesiączce to nie ma powodu do obaw.
 
Do góry