reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

beciaaa ale mnie przestraszylas mi w zeszlym tygodniu usg pokazalo 5 t 6 d i GS 18.9 mm ..tez jeszcze serca nie mialam..dlaczego mam takiego olbrzyma?
 
reklama
beciaaa ale mnie przestraszylas mi w zeszlym tygodniu usg pokazalo 5 t 6 d i GS 18.9 mm ..tez jeszcze serca nie mialam..dlaczego mam takiego olbrzyma?
Kazde dziecko jest inne, moze bedzie wyzsze albo ogolnie większe, wszystko z czasem sie wyrówna nie ma co sie martwic na zapas!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Kazde dziecko jest inne, moze bedzie wyzsze albo ogolnie większe, wszystko z czasem sie wyrówna nie ma co sie martwic na zapas!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Juz sie przestraszylam ze znowu mam jakies zaburzenia hormonalne czy cos.. Ale skoro to nic strasznego to uff. Ciaza to akurat moja pierwsza ale mam nieciekawa przeszłość ginekologiczna..jestem po powaznej operacji i juz boje sie wszystkiego.
 
Ja od zawsze kochałam pewne imię żeńskie i na przestrzeni lat to była tylko kwestia przekonać męża xD przekonałam 8)
Co do imienia dla chłopca to była kwestia 2minut jak wracaliśmy że sklepu z zakupów padły jakieś 4 propozycje i chyba mamy wymyślone :)

Beacia jaki piękny pęcherzyk :)
 
Jusia juz znalazłam bardzo cie przepraszam ale to było niechcący. Kliknelo mi się coś i nawet tego nie zauważyłam. Absolutnie nie uważam ze napisałaś coś niemądarze.
 
reklama
Dziewczyny jak się czujecie? Ja mam problemy zoladkowo jelitowe, mam zgage, wszystko mi bulgocze, trochę mdli i ciągle chce się pić, a jeść to tak średnio... Może za jakiś czas to minie
 
Do góry