reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Witam nowe Kwietniówki ;)

Ja się czuje bardzo dobrze, w stosunku do pierwszej ciąży :)
Ciągle jestem głodna a w nie jak z córką wymiotowałam non stop i żyłam wodą i herbatnikami :-p
Oby tak dalej ;-) ;)

Wizyte mam za tydzień :blink:
 
Ja też się czuję dobrze. Po za bólem piersi w zasadzie nic mi nie jest. Choć dziś podczas gotowania obiadu nie mogłam znieść zapachu duszonego mięsa [emoji33]
Za tydzień mam wizytę :)




 
Ostatnia edycja:
nati/misio - tak zrobię. Nie wiem tylko, kiedy najlepiej iść do lekarza. Początek 5 tc to nie za wcześnie?

Dorota_87 trzymam kciuki :)

Cyntia85 - ale super! Bedę można zrobić wszędzie? W normalnej przychodni też, czy tylko w laboratorium?
Pierwsza ciąża - tak bardzo zielona :D

Mam jeszcze jedną wątpliwość - mam strasznie dużo białego śluzu, podobnego do dni płodnych. Muszę sobie nawet 3 razy dziennie zmieniać wkładkę.. któraś z Was tak ma?
 
W każdym punkcie pobran mozna :)
Pojechaliśmy do szpitala, bo dzis święto, a ja juz swirowalam, ze nie czuje objawow ;)

Lucy - w dni plodne sluz jest jak bialko jaja, przezroczysty :)
Bialy wodnisty jest idealny w ciazy :)
 
Cześć.
Ja już po wizycie u lekarza. Widziałam pęcherzyk i zarodek ale serduszka jeszcze nie :(
Dostałam zaświadczenie o ciąży.
Jeśli chodzi o objawy to do bólu podbrzusza doszły mega mdłości które niweluje tylko częste jedzenie.
 
Pesca - spokojnie :) Serduszko zaczyna bić 28 dni od zapłodnienia, ale to czy lekarz je zauważy w pierwszych dniach bicia zależy bardzo od sprzętu. Super, że jest zarodek [emoji4] [emoji4]
 
reklama
Cześć.
Ja już po wizycie u lekarza. Widziałam pęcherzyk i zarodek ale serduszka jeszcze nie :(
Dostałam zaświadczenie o ciąży.
Jeśli chodzi o objawy to do bólu podbrzusza doszły mega mdłości które niweluje tylko częste jedzenie.
A który to u ciebie tydzień? Nie martw się ją też jeszcze serduszka nie widziałam. Ostatnie usg miałam w 5t4d




 
Do góry