reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja nie mam objawów, kurcze... Jedynie sutki mam wrażliwe. Dziś nawet jakoś specjalnie często nie siusiałam.
To się ciesz [emoji3]
Mnie piersi bola coraz mniej,sikam narazie tez jakos mniej,kręgosłup nie bolal ostatnio bo próbuje dużo leżeć na tym chorobowym co dostalam ale dzisiaj nie bylo wyjścia i katastrofa! Nie wiem jak ja usne...

 
reklama
Cześć dziewczyny! Jestem kolejną kwietniową mamą, choć jeszcze bardzo spanikowaną :) Na razie mam "na dowód" jedynie dwa pozytywne testy ciążowe. Według moich obliczeń powinnam mieć termin między 20 a 27 kwietnia 2017. Jak dobrze znaleźć taki wątek!!! :D

Dziewczyny, czy Was też tak "ciągnie" w brzuchu cały czas? Ja mam czasem godzinną, czasem dwugodzinną przerwę w "ciągnięciu" a potem znowu. Piersi mam wrażliwe, szczególnie sutki, ale nie jakoś bardzo bolące. Póki co nudności i częstszego sikania nie zaobserwowałam :)
 
Witam nowe kwietniówki :-)

Lucy- ciągniecie w brzuch to normalne wiele dziewczyn tak ma , jak pójdziesz na wizytę do gina to powiedz może nawet przepisze Ci nospę .

Co do objawów to u mnie coraz więcej , pojawiły się mdłości , a w nocy wstaje do siusiania , cyce w jeden dzień mocniej w jeden dzień mniej .

Dziewczyny chwalcie się swoimi testami , betami i usg na wątku poniżej :-) .

A może którejś chciało by się zrobić tabelkę w nowym wątku , ile nas jest kiedy termin itd ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe kwietniowki :)
Dawno się nie odzywałam. Robiłam 3 raz betę ale niestety w sumie nic nie urosła. W zeszła sobotę miałam 72 w poniedziałek 83 a w środę 101 :(
W czwartek byłam u lekarza. Na szczęście wykluczył ciążę pozamaciczna. Widziałam pęcherzyk zagnieżdżony w macicy :)
Lekarz powiedział ze może to ciąża biochemiczna (wzkazuje na to zbyt mały przyrost bety)
Nie dał mi ani nic na podtrzymanie ani na wywołanie okresu. Natura sama będzie wiedziała co jest dla ciąży najlepsze.
Napomknal coś również ze może się okazać że za kilka dni będzie 5.000 beta. Różne rzeczy się zdarzają.
W pt zrobiłam sobie test żeby zobaczyć czy kreska blednie (wiedzialabym ze beta spada, bo na to się raczej przygotowalam) ale wyszły mi mega dwie grube kreski jakie wcześniej nie wychodziły. W niedziele pojechałam na betę i juz mam 500 w ciagu 72h 125% .. teraz się martwię jak ten niski przyrost i nagły wzrost ma wplyw na rozwój ciąży .. także proszę o dalsze trzymanie kciukow
Jeśli chodzi o objawy ciągle czuje że jestem głodna [emoji12]. Zjem posiłek i za 30 min mam takie ssanie jakbym pół dnia nic nie jadła. I często siku mi się chce.
Pozdrawiam :*
 
U mnie z objawów to mega zmęczenie, a że jestem osobą, która nie zaśnie w ciągu dnia to się męczę. Piersi mam większe i delikatnie wrażliwe ale z tym idzie wytrzymać. Jakoś cały czas nie dochodzi do mnie że się udało, :-)
 
Cześć dziewczyny jestem w 8 tygodniu moje objawy to ciągłe bieganie do toalety, ciągnięcie w podbrzuszu oraz wieczne zmęczenie,planuję zacząć chodzić na basen to podobno pomoże na bóle kręgosłupa,Jutro mam wizytę u ginekologa usg i strasznie to przeżywam,czy usłyszę już bicie serca
 
Linka - kciuki za wizytę!

Dorota - super, ze beta ruszyla :) Będzie dobrze :)
A propos podejscia tego lekarza, to ja po swoich przejściach bede zawsze polecać uciekac od lekarza, ktory tak plecie...

Ja jutro lecę na betę, bo stres nie daje mi funkcjonować, a wypadałoby się ogarnąć, bo w domu dwulatek...
 
Dzień dobry :) jeżeli chodzi o dolegliwości to trochę meczy mnie zgaga, trochę pobolewają piersi i kręgosłup. Ale daje radę, jestem szczęśliwa, ze nie mam mdłości. Muszę się chyba jutro wybrać i zrobić betę bo jeszcze nie robiłam, tylko test mam za sobą. Dziewczyny może pomyślimy o jakiejś tabelce? ;)
 
reklama
Część :D @ spóźnia mi się już miesiąc lecz 5 dni przed terminem miałam 2 dniowe lekkie plamienie robiłam wtedy test amil który wyszedł negatywny. 5 dni temu robiłam Pink test płytowy i wyszła 2 blada kreska ale była więc postanowiłam zrobić kolejny dzisiaj rano Pink express strumieniowy i wyszła odrazu 2 kreska :)
 
Do góry