reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Kitki ale rośnie Ci maluch:-) ciekawe ile mój urósł, jutro sprawdzimy :-)
A mojemu K sezon sie zaczął więc będzie poki co tak.jeździł i yak dobre że w weekend w domu bo zeszly sezon co dwa tygodnie wracał a tak to byle do piątku. Najgorzej jest sie zorganizować zeby zdążyć z małym do lekarza na określoną godzinę a w tym tygodniu aż dwa takie wyjścia.

Drobi moj Michaś też lubi kąpiele, ostatnio nawet nie marudzil przy wyjmowaniu z wanny :-)
 
Ewa moja też ulewa ale już mniej chyba się poprawia wszystkie bo rośnie
Annika słodki synus
Mikulinka ja mam 2 latke i taka jest właśnie ;-)
Lusinda dasz radę ale rozumiem że ci ciężko
Kitki kup może dicoflor w aptece babka mi mówiła że jest skuteczniejszy podobno od biogaia
Kitki ale rośnie :-D
Kurcze moja też podnosi główkę i trzyma, ma dwa miesiące mam nadzieję że u nas wszystko w porządku. No i też noszę pionowo bo inaczej się wscieka :-(

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jak byłam na szczepieniu to mi pediatra pytała co dIecko powinno robić na 2mce m.inn. podnosić główkę więc się nie martwcie na zapas kobietki :*

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj ma niecale 4tyg a odkad skonczyl dwa tez dzwiga glowe. Jest strasznie silny az za silny dlatego mnie to martwi. Chyba zalicze neurologa. Potrzebuje skierowanie? Moja mi pewnie nie da bo stwierdzi ze nie ma potrzeby
 
To juz chyba taki etap, ze dzieci polubią kąpiele. Moja tez juz od jakiegoś czasu nie placze tylko się rozgląda.

Kitki skierowanie potrzebujesz, ale mozd poszukaj prywatnie bo na nfz to chore terminy. Ja ponad miesiąc temu dostałam termin na wrzesień państwowo, w tym czasie to prywatnie juz dwa razy zalicze...
 
reklama
Antus - pewnie ze chce[emoji5]

Z nadia chodzilam pryw na majowe na gombrowicza do takiej babeczki...nazwiska nie pamietam musialabym w ksiazeczke zajrzec. Ale chetnie pojde w nowe sprawdzone miejsce
 
Do góry