reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
13089937_1021536834603421_606808132_n.jpg :happy2::happy2::happy2: pozdrawiamy @ciocie :)
 

Załączniki

  • 13089937_1021536834603421_606808132_n.jpg
    13089937_1021536834603421_606808132_n.jpg
    61,8 KB · Wyświetleń: 163
Cześć Dziewczyny :)

Ciezko mi sie ogarnąć z dwójka w domu. Niby Mikołaj nie jest bardzo niegrzeczny ale koniecznie chce postawić na swoim i nie bardzonie słucha, korzysta z tego ze nie mam ani siły ani czasu zeby długo z nim walczyć i po prostu odpuszczam.

Malutka bardzo ładnie śpi w nocy , wstaje co 3 -4 godziny na karmienie. W dzień natomiast śpi mało i bardzo sie wierci, takze przysypia sobie na pół godzinki, godzinkę i wstaje i tak w kółko...

Mnie nadal boli, szwy mie chciały puścić i lekarz darł z 5 minut aż puściło z jednej strony, potem juz wyciągnął ale wieczorem zaczęła sie sączyć ropa z jednego miejsca. Przy wstawaniu z łóżka rwie mnie cholernie po prawej stronie, a siku to istny koszmar... Naprawdę nienawidzę tego Cc. Gdyby nie mąż który wziął dwa tygodnie urlopu to bym sie poddała.

Schauma trzymam kciuki zeby wszystko sie pozytywnie wyjaśniło. Przykro mi ze masz takie problemy.

Gratulacje nowym kwietniowym mamusiom ! Tulcie maleństwa i zeby Wam pięknie rosły :)
 
My po wizycie u lekarza. Julka zasmarkana na maxa a Kacper od niej złapał i też ma nos przytkany... Wkurza się podczas karmienia cycem. Dalej strasznie dużo ulewa, więc go doktorka zważyła i mówi, że łakomczuch, i że mam syty pokarm. Bo mimo ulewania nabrał w 3 tygodnie 1,3 kg i waży 5620 g, co już czują moje ręce...
 
Mysza gratulacje ;)
Marciosz ale malutka jest cudowna :) ja też tak czułam się po cc masakra. Oby jak najszybciej ci minęło :*
Annika to faktycznie jest co nosić. Zdrowka dla dzieci :*

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny, długo mnie nie było, ale rewolucja juz nastała, w większości czasu jestem sama i nawet nie wiem kiedy dzień zleci.
Krzyś jest z nami na świecie. Ur. 20.04.2016 o 22.15 3350 i 55 cm :)
Dla wszystkich mam gratulację:) wstawię później zdjęęcie mojego maluszka.
Niestety poród miałam bardzo ciężki i zakończył się cc, ale bardzo szybko doszłam do siebie.
A teraz musze Was nadrobić, bo pewnie napisałyście bardzo dużo ciekawych i przydatnych tematów :)
 
reklama
Mysza gratulacje!! Piękny synus :-)
Marciosz no przy 2 jest co robić ;-) u mnie starsza teraz bardzo niegrzeczna się zrobiła i jest ciezko chwilami. Co do rany to jeszcze troszkę i będzie lepiej.
Śliczna córeczka :-)
Annika piękna waga :-D Moja też ulewa duża i przybiera na szczęście. Zdrówka dla dzieciaczkow :-*
Madzia gratulacje!
U nas w nocy znowu problemy z brzuszkiem ale po szczepieniu nic się nie działo, starsza córcia wymiotowala jeszcze w nocy teraz poprawa bawi się i ma humorek. Oby zdrowiala biedulka moja.
Jakie plany na majówkę macie? U nas jak córcia wyzdrowieje to do teściów mamy jechać na kilka dni :-)


Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry