reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

aniabuuu a mierzyli jej obwod glowki?

dzoana Twoj maz to powinien jakis medal dostac za to jak Cie wspiera :) naprawde super czytac co o nim piszesz.

Fenika ze swojego doswiadczenia uwazam, ze czasami warto tez zaufac swojej intuicji a nientylko pediatrom. Ja pediatrze, ktora ogladala Julie zglosilam, ze uklada sie niesymetrycznie, do tego sama stwierdzila, ze mala nie ciagnela glowki przy podciaganiu do gory za raczki. Nie dala mi skierowania do neurologa bo dziecko wg niej nie mialo problemow z napieciem a to ciagniecie glowki miala wg niej nadrobic. Poszlam pomimo to do neurologa i okazalo sie, ze problem z napieciem byl, dostalysmy skierowanie na rehabilitacje. To, ze Julia nie ciagnela glowki to tez niedobrze, ta neurolog mnie wtedy uswiadomila, ze nie zawsze powinno sie wychodzic z zalozenia, ze dziecko "nadgoni".
 
reklama
Fenika my właśnie też późno trafiliśmy na rehabilitację bo Damian miał już z pół roku. I to dlatego że wizyte u neurologa miał kontrolna jako wcześniak. Swoją drogą to najbardziej kompetentny z nich wszystkich- osób które go badały to był i tak dopiero fizjoterapeuta na rehabilitacji.
 
Dzoana a co z tej rany ci leci? Mi rana saczyla lekko i się rozchodzi la ale ładnie się zeszło i zagoilo. Ale długo to trwało. Wietrzenie mi pomogło.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry