reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

No właśnie Martita to co nam jeszcze zostało do wyboru? :) daj trochę nadziei że wyrobimy się w kwietniu bo ja już oczami wyobraźni widzę że 3 maj jest dla mnie :/
 
reklama
Ja moge 21, byle nie jutro ;)
Padam po dzisiejszym dniu, od poludnia mi niedobrze i mimo ze sporo zjadlam to czuje sie jakbym sie glodzila od kilku dni :( slabo mi i glowa dalej boli :/ moze jutro bedzie lepszy dzien.
 
No ja mam nieregularne skurcze wiec dla siebie obstawiam datę 1 maja bo i tak 30 mam się stawić w szpitalu. Jutro wizyta u gina u zobaczę co tam na dole słychać
 
Ania50 - 21 jest moj[emoji12] chyba ze chcesz dolaczyc[emoji6]

Ja mam juz takie schizy ze lepiej zeby juz bylo jutro i zebym byla w szpitalu bo chyba zwariuje. Normalnie wstyd pisac[emoji17] [emoji17]
 
Kitki ja strasznie przeżywałam i bałam się drugiego cc, ale okazało się że nie było czego się bać. Personel był sympatyczny, obawy co do tego, że na pewno znieczulenie nie zadziała, albo że nie odzyskam czucia w nogach okazały się bezpodstawne. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie i na pewno tak samo będzie u Ciebie. Tylko tym razem nie dodawaj sobie kilogramów
Aniabuu ile cm ma obwód główki Twojej córeczki?
Co do tego napięcia mięśniowego to moja Maja miała coś takiego jak Atos (asymetryczny toniczny odruch szyjny). Objawem było wyginanie się w literkę C, nie trzymanie główki przy podnoszeniu za rączki - pediatra tego nie wyłapał poszłam do rewelacyjnej pani neurolog, która zdiagnozowała Majkę i pokazała ćwiczenia - wystarczył tydzień ćwiczeń po 15 minut i Majka zaczęła trzymać główkę i przestała się wyginać. Nie wiedziałam czemu płakała na brzuszku - ta sama pani neurolog zauważyła, że ma problem z barkami i powiedziała, że Mai jest niewygodnie i ją może boleć - miałam poprawiać Majce rączki bo za bardzo rozsuwała je na boki, to samo jak brałam ją na ramię - musiałam poprawiać rączki żeby były bliżej siebie i dobrze podtrzymywały ciałko. U nas pomogły drobne korekty i ćwiczenia, tak więc nie zawsze trzeba martwić się na zapas. Ale trzeba obserwować i w razie wątpliwości dopytać neurologa.
Dżoana jejku ale Cię załatwili...
Mikulinka, nie jem nic smażonego (bardziej ze względu na kamice żółciową) i staram się powoli sprawdzać reakcje Antka na niektóre alergeny - np. Pomarańcze. Niestety straaaaaasznie ciągnie mnie do słodyczy
 
Hej dziewczyny: )

Marciosz i Mysza gratulacje: )

Kitki to razem rodzimy 21 :) z tym,ze ja mam się stawić do szpitala dopiero w dniu cc rano przed 8 ,jestem pierwsza zapisana na cc więc jeżeli Noe zdarza się nagle cięcia to może około 9 będę miała córeczkę ze sobą: )

Drobi. .. właśnie nie miałam badania ma tsh wcześniej. W pierwszej ciąży zaraz na początki, a teraz wcale. Jutro jednak mąż odbierze wyniki wir będę wiedziała co i jak. Ataków już takich więcej nie miałam. Ostatni tydzień temu.
 
Co do nastroju to Kitki nie jesteś sama, też już mam dość, łatwo się denerwuje, w nocy nie mogę spać, a dzień bym przesypiala. Całe szczęście mój Nikos jeszcze czasem chce spać e dzień to kładę się z nim.
 
Co do kg to zazdroszczę Wam, że tak ładnie spadają. Ją w pierwszej ciąży przytyłam 26 Ktg i 8mc zajęło mi zgubienie ich. Teraz mam 18,5 więc może pójdzie lepiej.
 
reklama
Trix - obys miala racje i oby 21 byl naszym dniem.

Nie spie. Dalej mam zle przeczucie bo dawida jakos nie czuje. Akurat teraz musi byc mniej aktywny[emoji45] a mi ze stresu chyba odwala[emoji33]
 
Do góry