reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Aniabuu nie martw się, chyba masz rację, żeby lepiej już było po i Ty będziesz spokojniejsza i dzieciątko się nie omęczy. Najważniejszy , że jesteś pod stałą kontrolą.

Alunia, pamiętam, te pierwsze karmienia...tragedia, ale nie przejmuj się z każdym dniem się wdraża człowiek :) Piękna Malutka:)
 
reklama
Beata zobaczysz, ze z czasem bedzie lepiej :* te nasze dzieciaczki jeszcze troche za malutkie, ale moze niedługo bedzie się można spotkać chociaż na wspólny spacer?

Alunia piekna coreczka :) mi do tej pory często leci mleko tak szybko, ze mala nie nadarza z lykaniem, najlepiej właśnie troche odciągnąć.
 
Alunia śliczna kruszynka :-)

Beatko współczuję tej " samotności". Takie czasy głupie, że jak się chce godnie żyć to trzeba dużo pracować. Mój jak wróci do pracy to też go będę widzieć z rana, a po południe i wieczór będę sama z naburmuszona Ada i małym ryczkiem :-)
Beata pomysł ze za chwilę lato, piękna pogoda :-) mnie to nastraja pozytywnie

No i wezmę sobie wasze rady do serca i w sobotę wpiernicze kilka batonow przed ktg
 
Ania może z kilkoma to nie przesadzaj, ja zjadłam w poczekalni dwie drożdżówki to myślałam że podczas ktg mały wyskoczy mi przez pępek :D a na usg nie dał się zbadać porządnie.
 
Martita kochana bardzo dziękuję za propozycję. Spotkamy się na pewno za jakiś czas, ale póki co (oprócz tego że dzieci są jeszcze za małe), to muszę się jeszcze uporać sama ze sobą ;(
 
reklama
Aluniawdz ale śliczna kruszynka , taka, delikatna:)
Kitki ja bym chciała ten 14 ale widocznie mojemu dziecku ta data nie pasuje:)
Ja od samego rana wzięłam się za sprzątanie, dopiero co skonczyłam i padam. Kłuje mnie przeokropnie tak nisko, ale to raczej nie są skurcze, bo to ciągłe kłucie jak chodze...
 
Do góry