reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Aniu ciesze się bardzo, że nauczyliście się funkcjonować na co dzień :) Dobrze, że masz pomoc od teściów chociaż wtedy kiedy tam jesteście :) Ja też chętnie przyjeżdżam do teściowej, bo wtedy mam chwilę odpoczynku od Majki ;)
Świetny pomysł z tą kosmetyczką! Kto powiedział, że mama musi być zaniedbana i wiecznie oblana mlekiem ;)
 
reklama
Beatka kochana na pocieszenie ja mam 3 , ciesz sie bo jak karmisz to masz spokuj a jak ja karmie to jedno wymazuje mi szyby rekoma a drugie wola ze kupe zrobilo i trzeba podetrzec :D wiesz to tak troche zartem ale uwiez mi ze wszystko sie unormuje ,damianek to twoje wyczekane dzieciatko ale jest caly i zdrowy ,uspokuj sie to zobaczysz ze i maly bedzie spokojniejszy , on przezywa twoje nerwy , badz dobrej mysli a wszystko sie ulozy :*
 
Nie mam nawet kiedy napisać a zbieram sie od rana. Zadzwonili do nas z przychodni zeby przyjść bo im sie miejsce zwolniło to poszłyśmy bo mi na skierowaniu zależało. Z wielka laska ale dostałam bo przeciez dziecko ma prawidłowe napięcie mięśniowe wg lekarki. W ogóle to przyjmowala nas lekarka co kiedys odmowila mi skierowania dla Julii, jakas obrazona byla chyba dlatego, ze nie szczepimy :/

Beata bedzie dobrze na pewno, wszystko minie z czasem. Teraz jesteś przytloczona tym co sie dzieje, ja tez jak Julie urodziłam to plakalam :*
 
Antus u mnie z pępkiem było tak samo więc wszystko jest ok, nie przejmuj się.

Dziewczyny jesteście baaardzo kochane, bardzo dziękuję Wam za słowa zrozumienia i wsparcia, naprawdę wiele dla mnie znaczą. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję :*
 
Ja też myślę że jak czerwony pępek nie jest to wszystko dobrze. Mój Antoś jutro będzie wazony też pewnie z 3,5 wazy a wojtek mam nadzieję że 3kg też.
Bluelovi twój maksiu też ładnie przybiera, w końcu na mamim mleczku.


Napisane na LT30p w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do noszenia to ja tez jestem za, w końcu kiedy to robic jak nie teraz. Moja Julia juz nie bardzo chce się przytulać, po każdym buziaki sie wyciera ;) a Kaja nie protestuje wiec trzeba to wykorzystać ;) u nas zasypianie na mojej klatce piersiowej lub na brzuchu, w łóżeczku nie bardzo chyba, ze ja mocno mleko "zamuli" to wtedy tak.

Widze, ze problemy brzuszkowe u wielu dzieciaczkow. Ja sama sie zastanawiam czy to juz pora na zakup Espumisanu bo co jakiś czas Kaję tez mecza wzdęcia, nie ma takiej tragedii jak u Julii ale jednak.
 
Beata jak będziesz chciala gdzies wyjść to zawsze mozesz Damiana do mnie podrzucić :D

Antus a mozesz troche rozchylic ten pępuszek zeby zobaczyc jak wygląda w środku? Bo mi właśnie wczoraj tak kazał pediatra.

bluelovi pięknie synek wazy, a moze pochwalisz sie jakimś aktualnym zdjęciem?

Ania daj koniecznie znać ile chłopcy waza :) u Was tez problemy z brzuszkiem?

Lusinda zapomniałam :),to szykuj sie na 15 ;)

Tyle z mojego nadrabiania bo musze zaraz pakować mala do wózka i po Julie do przedszkola. Tez dziś sama w domu jestem...
 
Martita często próbuje zajrzeć ale głęboki jest i nie bardzo widzę. Poproszę męża jak wróci to razem popatrzymy. Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi
 
reklama
V__8394.jpg V__3BB0.jpg
wstawiam zdjęcia od bluelovi :)
 

Załączniki

  • V__8394.jpg
    V__8394.jpg
    194,9 KB · Wyświetleń: 179
  • V__3BB0.jpg
    V__3BB0.jpg
    148,4 KB · Wyświetleń: 186
Do góry