reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Trix zazdrość będzie ale minie z czasem
Lusinda nie martw się dasz radę
Beata ładnie waży, zaraz będzie miał 3 kg :p

Moja to czasami chce żebym ja karmila jak je np jogurt a już od dawna je sama wszystko i też smoczka używa a już prawie była oduczona, dzieci różnie reagują na pojawienie się maleństw z czasem na pewno wszystko wróci do normy :-)
Marzenka też myślałam o tym pasie, dobrze że lepiej się czujesz
Fenika tak jak Schauma napisała to minie z czasem, teraz muszą się nauczyć trafić itd
Kitki ja miałam możesz pić smecte i orsalit na uzupełnienie elektrolitow
 
reklama
ja też myślałam o tym pasie lub majtkach ściągających, ale tak jak pisze kitki, po cc nie można od razu. Ale jestem pozytywnie zaskoczona, bo zostały mi do zrzucenia tylko 2 kg, a brzuch został mi już naprawdę malutki. Sama staję często przed lustrem i podziwiam, bo jestem w szoku, że tak szybko się wchłania.
Milka a czemu karmisz mm i ściągasz (pytanie z czystej ciekawości). Nie chcesz, czy nie możesz karmić piersią?
 
Kitki Mateuszek urodził sie naturalnie a cewnikowanie zrobili mi bo byłam 18h pod znieczuleniem ..dziwne uczucie teraz ..czuje ze pęcherz moczowy został naruszony :(moj mały dzis spi cały dzień jest godz 15.30 i tylko chwilkę go widziałam obudzonego na karmienie ..teraz spi od 2h na mojej klatce piersiowej pod kocykiem...moje cudeńko :)
 
Kitki smecte mozesz mi polozne ze zdroi dawaly.

Marzenka super ze u was tak cudnie :))

Za wszystkie niewyspane mamusie && zeby dzidzie daly pospac :)

Ja (tfutfu) wszystkie noce mam przespane ,w nocy wywale cyca ,tylko strony zmieniam nawet z lozka nie wstaje :)
 
Ok to skoro mowicie ze mozna to jutro w razie w kupie smecte bo nie mam w domu, wegla tez nie bo nigdy tego nie uzywalismy. Ale na razie mi nic nie jest. Najgorzej meczy meza. Spi dzis osobno;)

Klaudyna - to kciuki zeby nocka spokojnie minela.
 
reklama
Renia przewijam go jak go pierwszy raz go zabieram do siebie do lozka kolo polnocy i cyc i spimy tak do 4 rano przewijanie i cyc i o 7 przewijanie i cyc no ale ta godzina to juz rozpoczyna nowy dzien wiec juz nie spie :Dale z lozka nie wychodze bo przewijam w nocy w lozku :)


Martita tak spie z malym bo jak go probowalam odkladac to bym wogole nie pospala ;) jak nakarmie to sie odsuwam troche zeby cycem nie przygniesc i spi przy mnie :) a ty kaje odkladasz ??

Ania a czemu nie moze zlapac czy co ??
 
Do góry