reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Alunia zdrówka dla córeczki, jeszcze chwila i będziesz też ja tulic :-*
Schauma mój Wojtuś też tak jeczy i steka a położna mówi że to normalny odruch noworodka. Ale mnie też to martwi i spać nie mogę bo nawet poplakuje chwilami więc to raczej wzdęcia.
Co do wód to jak mi odeszły i zatrzymywali akcje to mówili że.mogę tak tydzień leżeć. Szok jak dla.mnie. Na szczęście dzieci nie chciały czekać.


Napisane na LT30p w Forum BabyBoom
 
reklama
Kitki ja dostałem książę i dwie paczuszki z pierdolami ;-)
Alunia gratulacje :-D piękna! Trzymam kciuki żeby było wszystko w porządku :-*
Schauma u nas to samo już kilka nocy nie śpię bo mała steka i wierci się i poplakuje, dziś od 2 do 5 :-(
Co do badania wzroku my też nie idziemy nie było tego w zaleceniach tylko bioderka
U nas dziś kiepska noc, malutka się meczyla z brzuszkiem, nie spalam prawie wcale odbijanie leżenie na brzuszku wszystko robiłam, ale z tego co czytam to nie tylko u nas tak jest, a już się martwilam. Teraz ledwo żyję ;-)
Martita a co u was było?
 
Dziewczyny ,a Wy podajcie tą zwiekszona dawkę Wit K ? Bo tą Wit często powoduje kołki.

Martita,a co się działo u córeczki?

Jestem w szoku, ze w Norwegii pozwalają tak długo być bez wód plodowych: /
 
Ja zaczelam podawać ta wieksza dawkę wit k, tylko ze u nas na razie problemy z brzuszkiem tylko jeden raz. Nie wiem czy nie kupie tej mniejszej dawki bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji po co aż taka duza dawka i troche to dla mnie podejrzane.
 
U nas kołki były ewidentnie spowodowane skaza białkowa.zaczęło się około 3 tyg, czasami było marudzenie przez pół nocy i zaczęła wuchodzic wysypka.
Mama chciała nam dogodzić i kupiła cielęcine,twarożek, robiła bawarki i w ten sposób synek dostawał bombę laktozowa
 
Chciałabym zapytać naszego pediatre zaufanego co myśli o tej witaminie k, ale bede u niego dopiero jak Kaja będzie miala 6 tygodni, teraz nie chce jej tak mnożyć wizyt.
 
Trix a próbowałaś te kropelki na nietolerancje laktozy?

Ja w pewnym momencie przestalam jeść nabial, gluten, ograniczylam spożywane produkty do minimum. Jeszcze nam pediatra próbował wcisnąć skaze bialkowa.
 
reklama
hej kochane :)
powoli wracam do świata zywych :) czasu tylko wiecznie brakuje :( staram się czytać co u was, ale z odpisywaniem juz gorzej bo maly jakby mial radar - właśnie wtedy się budzi :)

nocki u mnie jak narazie spokojne, o ile spokojnymi mozna nazwać wstawanie co 2h na butlę a w międzyczasie na pieluszke ;) wieczorami padam na pysk.

postaram się dziś trochę nadrobić wpisy, buziaki dla was!
 
Do góry