reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Polianna ogromne gratulacje. Czyli lekarz się nie pomylił ;).
Beatka super mamusia na spacerze.

Ja nie śpię od 4. I nie z powodu stresu przed cc tylko corcia się obudziła i poprzytulac chciała. Chyba też się stresuje.
I teraz leżę a w brzuchu mi burczy strasznie z głodu
 
Marzenka Mateuszek jest prześliczny
Dzoana, trzymam kciuki żeby poród sam się rozkrecił
Poliana gratulacje :-) ale duża dziewczynka. Czekamy na zdjęcie...

Ja wczoraj miałam wizytę u gin. i mam sie dziś położyć na szpital ze wzgledu na małą ilość wód plodowych i malutka przez tydzień nie przybrała na wadze prawdopodobnie przez moje brzydkie łożysko. Tydzień temu ważyła 3200g, a wczoraj 3120g +/- 200g.
Muszą nas obserwować i podać kroplowki nawadniajace. Poród będzie wcześniej, najpóźniej we środę.
Trzymajcie kciuki, żeby wczystko było dobrze...
Oczywiście spać już nie mogę z nerw.
 
Annika ale Kacperek ładnie przybiera :)

Poliana super, gratulacje :) dużo zdrówka i siły dla Was :) 8.04 ładna data, moja wymarzona ale synek coś mnie.nie słucha:)

Dżoana żeby te skurcze porządnie ruszyły skoro.już nie dają pospac :) kciuki

Beata ale fajnie że spacerek zaliczony :) wczoraj zeszlam do.piwnicy chociaż popatrzeć na mój wózek:) też się nie mogę doczekać:)

Kasiunia oczywiście za Was też kciuki, żeby było w porządku.:* będzie dobrze

Ania.ale bliźniaki nadrabiaja :) Już spore chlopaki :)

Już nie pamiętam co jeszcze czytałam. Chyba już koniec spania na dzisiaj. Brzuch coś pobolewa, ręce znów dretwieją i jeszcze jeść się już chce. Ciekawe czy dam radę schudnąć bo już mam 21 kg na plusie a gdzie tu jeszcze 2 tyg jak nie 3 do wywołania:/
 
Póki co taka "zmarnowana" porodem. Napiszę wam więcej jak dojdę do siebie
 

Załączniki

  • 1460089110683.jpg
    1460089110683.jpg
    61,9 KB · Wyświetleń: 159
Polianna- sliczna, widac ze duza dziewuszka. A Tobie mama gratuluje, szybko sobid poradzilas z porodem:)
Kasiunia - nid zazdroszvze szpitala ale jak mus to mus. Jej to juz niedligo tez utulisz coreczke. A lozysko masz juz III stopien?
Dzoana - ale Twoje baby jest uparte, moze czeka na ten 10;) zartuje. Domuslam sie ze takie czekamie i niepewnosc dobija no i zmeczenie, odpoczywaj ile mozesz
Lusinda - Ty czekaj cierpliwie na swoja kolej;)
Antus - oby zotlaczka szybko poszla po mm
Ania - pieknie rosna chlopcy i super ogarniasz dwojeczke, a wlascidie trojeczke:) a jak maz?

Nocka do dupy, budzilam sie srednio co 30-45min na zmiane pozycjo bo mnie biodra bola na bokach jak leze, na plecach kregoslup i oddychac nie moge. Koncowka jest okropna:(
 
reklama
Do góry