reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Antus - ☺
Karolina - ja od dawna tak spie...a wlasciwie nie spie...nie wiem jak to nazwac:confused: budze sie czesto i przewracam z boku na bok, troche przysne i znow sie budze, slysze jak w drugim pokoju corka sie przewraca albo zmienia pozycje:oops: maz sie smieje ze moze spac spokojnie i ze pies nam nie potrzebny bo przy mnie to do domu niezauwazona nawet mucha w nocy nie wleci:D
 
reklama
Dzień dobry
Karolina i to od dawna. Nie pamietam która noc cała przespałam :/ kręcę sie z boku na bok i jeszcze do tego budzę sie z myślami jak długo dotrwam wrrrr byle do wiosny
Aniabuu współczuje. Oby to paskudztwo szybko wylazlo.

Kitki
Wdech
Wydech
I tak powtórz 10razy [emoji8]
 
Karolina a ja mam takie okresy ze 4 noce mam przerywane a pozniej 4 normalnie przesypiam. Teraz jestem na etapie normalnego spania. Jak wczoraj położyłam się kolo północy tak dzisiaj dopiero po 8 się obudziłam[emoji14]

Kitki no cóż, chyba musisz pokazać pazurki mężowi:D hehe pewnie zdziwiony będzie jak po pracy obiadu nie dostanie ;)
 
Hej Brzuchatki.
Booszzz faceci jednak są najlepsi ;-) mysle,ze u kazdej z nas zdarzają się takie sytuacje.trzeba brać duuuuzy oddech i się nie przejmowac.
Co do snu...nie pamietam kiedy ostatnio przespalam całą noc.budzi mnie straszny ból bioder i nie moge sobie miejsca znaleźć ani pozycji.do tego dzisiaj sąsiad od 7 rano walczył z wiertarka.
 
Schauma zrób sobię przynajmniej jakąś przerwę na herbatę i ciastko pomiędzy bo naprawdę się wykończysz L

Aniabuu współczuję takiego nieprzyjemnego problemu :/

Klaudynaa mnie coś stuka w biodrze – dosłownie to słychać z daleka i czasem też mi tak przeskoczy że kroku zrobić nie mogę. Ale jak rozruszam delikatnie to przechodzi. Po ciąży na bank to ortopedy się wybiorę..

Kitki ja też mam problemy ze snem ale nie każdej nocy. Co kilka nocy budzę się i leże od rana albo właśnie mam mega przerywany sen… nie wiem od czego to zależy

Ja mam dziś w planach dzień leniucha bo wczoraj pół dnia szukałam opinii o położnych środowiskowych, lekarzach i szpitalach i mam DOŚĆ. Dziś o tym nie myślę :) Planuję Martitowe rafaello zrobić :D
 
reklama
Do góry