reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Haha :-) mój się od wczoraj poprawił to obiad dostanie :D grochowke mu ugotowałam.
Ja się dzisiaj wkurzylam. Miałam wizytę u mojej dentystki. Miesiac temu robiła mi zęba, który po wizycie i tak mnie bolal ale tylko przy jedzeniu jakby byl poobijany czy cos. Co się okazało jest cały pęknięty w 2 miejscach i muszę go wyrwać:( czyli miesiąc temu zapłaciłam za niego 130 zł i wrzuciłam pieniądze w błoto:(
 
reklama
Milka ja mialam ale sie pozbylam na rzecz pochlaniacza wilgoci. Suszarka dlugo suszyla,gniotla mocno pranie a do tego wysuszone juz nie pachnialo plynem. Znajomy co robi remonty nam polecil taki pochlaniacz do pradu (ok 200f)
ustawiam na suszenie prania i w 2h mam wszystko suche a cala woda zostaje w zbiorniku.
 
Alunia - wspolczuje z zebem. Mnie kiedys podobnie zalatwili, rozwiercili zatruli raz drugi i sie zlamal i nie bylo na czym odbudowac i kazali usunac. Nie dosc ze stracony czas pieniadze to jeszcze niepotrzebny bol. Bedziesz jeszcze w ciazy usuwac?
 
Alunia ja miałam już wyrwane 2 zęby w ciąży.....które oczywiście leczyłam na początku... na jednego wydalam 1000zł i został wyrwany a na drugiego 500 zł i też wyrwali... odpukać na razie spokój
Wczoraj bylam po ciuszki.... Dzisiaj pojechałam na praktyki i słabo mi sie zrobilo... wrocilam do domu bo jestem jeszcze troche nawet przezieboina... i odpuszczam sobie te praktyki w tym tygodniu. Dzisiaj wstawiłam 2 pralki z ciuszkami.... juz nie moge się doczekać kiedy je będę pracować....
Zaraz mam obiadek
 
Dziewczyny czy odczuwacie taki dziwny ból w bodbrzuszu jakby główka mocno napierała na brzuch na dół, taki dziwny podczas chodzenia 10-15 sekund potem na chwilę przestanie i znowu. Boli nie też prawa pachwina jak chodzę. Dobrze, ze małą czuję, bo bym już chyba panikowała...
 
No muszę na dniach go usunąć bo teraz mam włożony tylko opatrunek, ktory pewnie wypadnie za kilka dni.
Rsz Ty to kasy wydalas... Ile rzeczy można by za to kupić dziecku. Dobrze Cię znieczulili przy tym wyrywaniu?
No i oszczędzaj się !
MiLady ja to czuje ból na wzgorku lonowym, ale to bardziej jak leżę i się przekrecam. Może coś Ci się tam rozciąga?
 
Miladyyy ja odczuwam takie napieranie jak chodzę, czasami jak leze i jak korzystam z toalety.

Masakra z zębami, ja tez mam ósemkę do wyrwania ale zostawiam to na po porodzie.
 
Milady ja tak nie odczuwam, chociaż dwa dni temu czułam chyba jakby mi gniotła główka szyjkę. Obecnie za to walczę z bólem w kroczu... Serio juz coraz gorzej chodzę. Dzisiaj mam wizytę to moze sprawdzi czy mi sie ta miednica nie za bardzo rozchodzi... Wydaje mi sie ze teraz to takie rożne bóle nas mogą atakować i nie są złowieszcze. Ja cała skrzypie jak wstaje z łóżka, ale to ta sławetna relaksyna.
 
reklama
A dziewczyny konsultowała któraś taki ból z ginem, wiem, ze ból bólowi nie równy i nie można sie sugerować inną osobą, ale to moja 1 ciąża i jestem zielona, nie wiem co może boleć, a co nie powinno, czy to skurcz, czy mała daje mi popalić...
 
Do góry