reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Rsz kup jakie uważasz bo to i tak w trakcie kamienia wyjdzie czy będą pasowały tobie i maleństwu sa różne kszatały i rozmiary
Sweetka co do tsh to już kiedyś o tym pisałyśmy, że każdy endokrynolog coś innego mówi bo np ostatn wynik miałam 0,9 a borę 100euthyrox i mam po msc zrobić znowu tsh i zobaczyć jaki będzie poziom i wtedy mi powie jaką dawkę dalej brać
Schauma sporo masz załatwiania jutro wszystko na spokojnie i kcuki za wizyte
Ania to przyjemnej wizyty u fryzjera ja co msc sama faruję ale ostatnio juz mi było ciężko więc chyba w lutym się umówię do fryzjera

co do kp to mi było bardzo ciężko karmiłam przez nakładki a i tak kp strasznie mnie bolało i trawało bardzo długo mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej :-)
co do pracy to ja chyba wrócę po roku i jeszcze z 2 msc urlopu na 3/4 do mojej obecenej pracy, chociaż to wszystko się wyjaśni z czasem, teraz o tym nie myślę ;-)
co do becikowego to ostatnio załatwiał to mój mąż i tak samo sprawę z ubezpieczeń naszych bo też za urodzenie dziecka dostaniemy z naszych zakładów pracy więc to zostawiam dla niego do załatwienia, co wagi i kg nie chcę nawet o tym pisać ;-)
co do planów na jutro to musze iść do apteki i rossmana i do salonu orange więc ogólnie zakupy i przy okazji spacerek z córcia zaliczymy :-)
dzisiaj coś mi chyba przeskoczyło w plecach, chyba dokładniej w kości ogonowej, nie mogłam iść, tak mnie bolało, czuję takie kłucie w jednym miejscu, ma któraś z was tak ?!
 
reklama
Aniabuu pewnie, ze mozesz wydrukowac :)
Co do wszy to bardzo wam wspulczuje, w uk to jakas cholerna plaga. Znajoma ma 2 corki w primary i codziennie im sprawdza glowe bo co jakis czas zlapia. w szkole rozkladaja rece. Wiem, ze sa jakies srodki odstraszajace wszy. Moze poszukaj na necie.

co do becikowego to mozna dostac 500f jednorazowo ale trzeba spelniac jakies warunki. Miec najnizsza krajowa i pobierac benefity. Po porodzie dostaniesz forme na rodzinne, ktore kazdemu przysluguje do 16rz dziecka. I tyle :)
 
Dzieki karola :-) wiem ze sa srodki, m dzis w asdzie kupil szampon przeciwkowszowy i cos na odstraszenie, taki spray. ja uxywalam olejku z drzewa herbacianego, kilkanascie kropel do szamponów i myslalam ze odstraszy to cholerstwo, ale jak widac nie...

No to ja.na becikowe sie nie kwalifikuje, za duze zarobki i benefitow tez nie pobieram. mamy tylko te 82 f na ade, a na dwójkę to chyba jakos 120 f na miesiac wychodzi.
 
Karola, aniabuu ja się zarejestrowalam w bounty club i nigdzie nie widzę tych voucherow do wydrukowania :( pisalo, ze wyślą na email, ale nic nie dostałam. mozna to jakos zdobyc jeszcze?
co do becikowego to mi tez nie przysługuje bo nie mamy żadnych benefitow.

aniabuu kurde, masakra z tymi wszami :/ a to chyba musisz jeszcze wygotowac posciel i ręczniki czy to z innymi szkodnikami mi się myli?
 
Dzien dobry :)

Wy tez macie taki przerywany sen w nocy? no nie moge sie wyspac. Padam ze zmeczenia wieczorem i budze sie bo mi duszno, albo na zmiane pozycji albo poprostu czuje sie wyspana.Rano jak zombie chodze bo chce mi sie spac. Do tego malemu wychodza na raz wszystkie trojki i poplakuje w nocy :(

Milka ja nie robilam tego przez net w tej ciazy, ja wypelnialam wszystko w ksiazeczce diary. Wejdz na ich stronke i wypelnij ponownie. Sprawdz jeszcze poczte dokladnie, moze w spam masz :)

Aniabuu czytam o tych wszach i juz mnie wszystko swedzi. Obys szybko sie dziadostwa pozbyla
 
Witajcie ☺ ja dzis rano sie scielam z mezem...o banany:rolleyes: jakby nie mogl sobie po drodze kupic, wyszlo ze nic calymi dniami nie robie i nawet kupic nie moge :mad: a jak tlumacze ze kolo nas tylko zielone i juz pognile z zimna sa to nie, ze leniwa jestem:(
To ja mu dzis pokaze co tzn byc leniwa i nic nie robic. Nie kiwne nawet najmniejszym palcem caly dzien. Dla cory mam zupe i tyle. Nie robie nic. Tak mi cisnienie przez 5min podniosl ze jak wyszli to zwymiotowalam :( brzuch a wlasciwie zoladek mnie bolal i pol nocy nie spalam ale co go tam, wazne ze rano wstalam sniadanko do pracy mu zrobilam, core wyszykowalam a ten na wyjsciu o bananach:confused: ludzie trzymajcie mnie;)
 
Aniabuu pamiętam, że przed komunią dostałam wesz w prezencie od koleżanki i mama straszyła mnie, że gdyby nie komunia to obcięłaby mnie na łyso :/ Całe szczęście pomógł jakiś środek z apteki a poza tym mam zawsze wyczesywała mi te wszystkie robactwa. Ja chyba nie potrafiłabym tego dotknąć, całe szczęście te środki z apteki są dość skuteczne.
 
Kitki pamiętaj, że nasi mężowie to duże dzieci, a poza tym nie radzą sobie z hormonami ciążowymi - podobno oni chodzą w ciąży razem z nami :D mój też jest czasami bardziej marudny niż zwykle :D
 

Załączniki

  • 53995f1209603.jpg
    53995f1209603.jpg
    97,4 KB · Wyświetleń: 54
  • 1357776186_w8si2d_600.jpg
    1357776186_w8si2d_600.jpg
    102 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Karolina ja mam przerywany sen od jakichs paru tygodni, tak jak Ty budzę się nawet na zmianę pozycji, budzę się co kilka godzin albo sen jest tak lekki, ze maleńki halas mnie wybudza :/
dzięki, sprawdzę jeszcze pocztę raz :)

Kitki ech te chłopy... :/ skąd ja znam to czepianie się o pierdoly.. ale dobry plan masz, moze jak wroci i zobaczy to zauwazy różnicę między wczoraj i dziś :)
 
Do góry