reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
milka ale super :)
Z moim mezem jest taki problem, ze ciężko jest go przekonać, ze do małych pomieszczen musza być jasne farby i ze to co widzi na wzorniku to zazwyczaj na scianie będzie ciemniejsze. Wczoraj wybrałam już kolory, wstępnie tez mu pokazywałam rano ale obawiam się, ze w sklepie zmieni zdanie, a farby musimy kupic dziś bo to jedyny dzień kiedy może mi z tym pomoc.
 
W pierwszej ciąży do mniej więcej 35 tygodnia szyjjke miałam dluga i zamknieta, potem to nie wiem bo mój gin wychodzil z zalozenia, ze już potem to nie ma sensu robic badania wewnętrznego :( teraz jestem u innej lekarki to nawet wole jak ona sprawdza częściej, bo z tymi moimi sklonosciami do infekcji to nigdy nie wiadomo.
 
ania no sprzątanie to będzie takie dluuuugie, bo jak się wprowadzimy to nadal będzie salon, kuchnia i łazienka do roboty. no ale juz lepiej żyć w swoim burdeliku niż czyimś ;)

Beatka oj tak, bardzo intensywny czas, slub, dzidzius i dom w 6 msc-y :szok:
 
Alunia - ciebie boli kolo pepka a mnie dla odmiany kluje w szyjce
Ale tydzien temu mialam wizyte na fotelu i bylo ok wiec chyba nic sie nie dzieje. W czw mam wizyte to kaze sprawdzic na usg tez. Synek mnie od niedzieli strasznie okopuje wlasnie tak bardzo nisko

Martita - ale Ty chyba kobieto nie zamierzasz sama nalowac co?
Co do mezow i wybierania farb...oj moj taki sam. Juz nie raz bylo tak ze na cos sie uparl to jazakam mu kupic probnik w saszetce za kilka zl i gdzies w rogu pomalowac 2razy. Jak wyschlo i zobaczyl co wybral to w te pedy lecial i kupowal kolor jaki mowilam. Takze polecam ;)
 
Tez bym odmalowala pokuj przed porodem tylko jak sie za to zabrac ;) w marcu robilismy gladz i malowalismy duluxa ,,arbuzowa fiesta.. Jak bym teraz chciala jakas inna farbe zmywalna w innym kolorze to odrazu pokryje czy trzeba cos cudowac?? Hehe oczywiscie maz by odmalowal nie ja tylko on twierdzi ze pare miesiecy temu malowal a juz wygladaja sciany jak u meneli hehe i ze dopuki dzieci nie przestana robic slaczkow na scianie to on nie pomaluje no i jak do niego dotrzec ? Jak bym w ciazy nie byla to by wrocil na gotowe hehe ;)
 
Jej ale wam supcio ze jesteście w domku:) u nas dzis zimno a ja zbieram sie do pracy...ktoś jeszcze poza mną pracuje ?:(wczoraj koleżanka poinformowała mnie ze chce zrobić dla mnie imprezę baby shower...a ja juz prawie wszystko mam z potrzebnych rzeczy..pojadę w sobote do sklepu zrobić listę i sie zarejestrować na pozostałe rzeczy :)
 
reklama
Do góry