reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Milady, pięknych chwil i niezapomnianych wrażeń! Szczęścia Wam życzę :)
Bluelovi, właśnie tego Ci zazdroszczę, że gdy Twoje dzieci osiągną pełnoletniość, Ty wciąż będziesz młoda i pełna wigoru :) Ja to już będę się kwalifikować do roli babci, ehh życie ;)
Kitki, gdyby mój M. stwierdził, że zje coś innego niż przygotowałam, też by sam sobie musiał robić, a to czym wzgardził pewnie bym mu do pracy na następny dzień spakowała ;)
Chociaż ja to mam jak pączek w maśle ze swoim M. Praktycznie wszystko sam robi, czasem razem pójdziemy na zakupy, ale nic mi nie daje nosić, ewentualnie lekkie rzeczy, jak pieczywo czy papier toaletowy ;)
 
reklama
Majka - nie ja nie wchodze na lod. Corka sana sobie dobrze radzi. Ja stoje i marzne :D

Milka - ja mialam przy corce 2 komplety poscieli. Rozek. Spiworek. Ze 3 kocyki roznej grubosci.
Teraz podobnie tylko ze kocyk jeden gruby mam i planuje tylko minky z podusia wiec beda dwa
 
Ja za to mam od kilku dni takie ciagniecia na dole brzucha i wtedy wrażenie, ze brzuch mi tak bardzo ciazy. To zazwyczaj po wysiłku mi się zdarza. W środę wizyta u ginki to sprawdzi co i jak.

milka ja pościeli nie mam w ogóle bo na początek nie planuje jej używać. Czekam na kocyk minky i do tego jeden rożek mam i otulaczek
 
pościele do łóżeczka mam 2 komplety ale to na później, mam 2 rożki jeden swój miękki drugi od szwagra dostałam usztywniany, wolę ten miękki ale jest na zapas jakby był w praniu, no i mam sporo kocyków bo podostawałam przy Damianie i jeszcze muszę pomyśleć o jakimś komplecie do wózka- z Damianem nawet nie miałam, na początku miał tylko swój polarkowy kombinezon i kocyk a potem to się zaraz ciepło zrobiło
 
Martita o, ja tez mam czasem wrażenie, ze brzuch mi ciąży, jakby był ciężki bardzo..
no właśnie myslalam nad otulaczkiem, popatrze na ebay za nimi.

majka ja do wózka planuję kocyk jakiś mniejszy żeby nie zwisal po bokach i flanelowa pielucha na materac.

a do wózka dajecie podusię?
 
reklama
sweetka 205mg/ w tabletce o ile dobrze z ulotki rozumiem :) i 5 razy dziennie, to jest megnsium verla i taką dawkę zalecił mi lekarz
 
Do góry