reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

To ja się pochwalę, że już mam 6 kompletów pościeli, kołderkę i płaską podusie:-) wszystko z odzysku oczywiście, więc pewnie dokupię jeszcze jeden komplet pod kolory w pokoiku malutkiej.
Miladyy wzzystkiego co najlepsze :-* to twój wieeelki dzień:)
Brzuch też mi stwardnieje czasami ale jakoś tak krótko to trwa wiec nie zwaracam na to mocno uwagi.
 
reklama
Alunia mi tez na chwile twardnieje .. Ale myśle ze moj skarbus pupcie do pogłaskania wypina dla mamusi:)inaczej czuje ruchy od 2dni wyżej w okolicach żeber ..obróciło sie moje szczęście główka do wyjścia ;)
 
Hej kochane :) dziekuje wszystkim za życzenia :) wczoraj byłam na zakupach, kupiłam kilka rzeczy dla dziecka... kilka też przyszło mi pocztą... wstawię wam potem foto... potem byłam na zajęciach a później na kolacji z mężem. Dzisiaj od rana zajęcia... Wracając miałam tak brudne auto , że postanowiłam je wjechać umyć na myjnie ręczną .... pierwszy raz ale dałam rade:p . teraz siedzę i robię analizy próbnej matury z chemii ... jutro znowu mam zajęcia i tak mi weekend przeleci
 
Hej :)pewnie , napisz coś więcej o sobie , na kiedy termin , czy znasz płeć, ile masz lat , czy to twoja pierwsza ciąża itp.
 
cześć dziewczyny :)
Witam Avanti85

Troszkę mnie mało ale zima same rozumiecie bawię się na śniegu :p
Podczytuje wieczorami do snu :D ....
 
reklama
klaudynka dzięki za rady :) dokupie na pewno jeszcze jeden komplet pościeli w takim razie.

avanti witamy!

dziewczyny a do wózka dajecie te prorektory, ceratki czy podklady, jak zwal tak zwal?
 
Do góry