reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Milka na pierwszych dwóch usg lekarz mówił, że na 99% będzie chłopiec. Na połówkowym usg stwierdził, że bardziej mu na dziewczynkę wygląda także nie byłam pewna płci dziecka. Ale w czwartek na usg potwierdził dziewczynkę :blink:
Schauma masz córeczkę Laure :tak:

W weekend to wszystkie brzuchatki bardziej zajęte, dlatego taka cisza...
Wczoraj wieczorem wyszliśmy rodzinnie na zabawy śniegowe. Mąż powoził córkę na sankach i później ulepiliśmy dużego balwana, alr mięliśmy ubaw:rofl2:
Umówiłam się z koleżanką w przyszłym tygodniu, bo obiecała że jak będę miała córkę to odda nam ubranka po swojej małej
:tak: Jej córeczka jest z lipca, także powinno dużo rzeczy pasować jeśli chodzi o porę roku...
 
reklama
kasiunia o rany, to nieźle! :D i lekarz się aż 2 razy na początku pomylil! kurcze, to mialas emocje w czasie tej ciąży :D
fajnie, ze koleżanka odda Ci ciuszki, spory wydatek odpadl :)
 
Miladyy trzymam mocno kciuki!!!

Kasiunia u nas bylo podobnie bo w 16 tygodniu lekarka powiedziała, ze to na 80% chłopiec, ale juz na polowkowym lekarz zmienił zdanie w 100% na dziewczynke :D

Mielismy w planie iść dzis na sanki ale póki co śnieg nam się rozpuszcza :( po poludniu mąż do pracy i juz pól weekendu za nami bedzie.
 
O nie!! Pisałam do was posta od godziny i nadrabiam kilka stron i forum się zacielo i wszystko się skasowala!! Ale się wkurzylam :-(
Milady wszystkiego najlepszego dużo miłości :-*
Co do wieku ja skończyłam 25lat w drugim i zaraz 2 dziecko ;-)
Co do prania będę to robić w lutym jak kupie komode, w tym msc łóżko dla córci 160 kupujemy a jej będzie dla siostry :-) w lutym też sprzęty przywieziemy od teściów :-)
Na razie tyle odp jak wrócę ze spacerku to nadrobić jeszcze raz, nie było mnie chwilkę bo mąż ma urlop i dni lecą szybko byłam na sesji brzuszkowej, zakupy u znajomych i tak zlecialo, dziś w planach kawka u mamy a po południu zakupy, mąż na zajęcia dziś i jutro, muszę zrobić obiadek i jak wróci to jedziemy na zakupy :-)
 
Pisałyście o kasach uprzywilejowanych, mi też się zdarzają przy nich skrajne sytuacje.

Ostatnio w Tesco ustawiłam się na szarym końcu takiej kasy, jak mnie kasjerka wypatrzyła to nie mam pojęcia, ale nagle rozległo się głośne "Pani w ciąży, pani ma pierwszeństwo, zapraszam na początek!". Aż mi się głupio zrobiło ale skorzystałam ;)

Za to w Smyku za każdym razem kasjerki udają, że nie widzą ciąży... Stałam z jedną czapeczką do kupienia, kasjerka parę razy się na mój brzuch zagapiła ale nie zawołała, mało tego - byłam już całkiem blisko, przede mną czekał tylko 1 mężczyzna, kiedy otworzyły drugą kasę. Już chciałam iść, ale słyszę: "Zapraszam Pana do kasy". Ta kobieta też patrzyła się na mój brzuch :rolleyes2:

Rozumiem, że jak podejdziemy na początek kolejki to nas obsłużą od razu, ale wiadomo, że często to się wiąże z wysłuchiwaniem durnych komentarzy od innych, więc fajnie, jakby chociaż kasjerki nie udawały ślepych, a wołały same - jak np w Rossmannie. W Smyku wszędzie wielkie napisy o pierwszeństwie ale jeśli i pracownicy mają je w nosie, to ciężko, żeby klienci sami z siebie przepuszczali.
 
Bluelovi dobrze, że pojechałaś i że wszystko się dobrze skńczyło
Marzenka to obyś kogoś zalazła i mogła odpoczywać jak najwięcej
Polianna ja czuję ruchy na całym brzuchu i na dole i bardzo wysoko, że aż muszę się prostować i na bokach u mnie to już częściej nie kopniaki ale rozciąganie, przeciąganie, fikołki brzuch cały faluje :-)
Tyśka będzie dobrze na pewno :-*
Rsz wszystkiego co najlepsze :-*
Ania pięknie,uwielbiam śnieg a u mnie się właśnie topi i jest nieciekawie
Kasiunia super, że dostaniecie ciuszki :-)
usg nie pokazuje dokładej wagi, zawsze myli sie o ileś tam, moja córcia była malutka jak się urodziła miała 2690g
teraz chyba nadrobiłam :-D ak tylko dostanę zdjęcia z sesji to wam wstawię mam kilka sama i kilka z córcią już nie mogę się doczekać ;-) muszę zaraz zabrać się za obiadek, i pomysleć czy chce jechać do mamy czy nie, bo coś mnie na spacerze brzuch bolał jak na okres, teraz przeszło ale martwi mnie to zawsze, do tego od kilku dni brzuch tak jakby bardziej mi twardnieje i cieżko mi się wtedy oddycha to chyba sukrcz ale przy tym mnie nic nie boli, macie tak czasami? Ja wtedy musze się położyć i przeczekać ale to trochę trwa, gin mówiła, że mam wtedy leżeć i brac dalej luteinę a ja na właśną rękę biore aspargin z córcią w ciąży brałam może to na twardnienia mi pomoże...ehh ciągle coś no ale jeszcze 3 msc i maleństwa będą z nam :-)
 
klaudynaa znam ten ból, mi tez parę razy się zacielo forum i skasowalo mi posta :(
o, to jestes rok ode mnie mlodsza :)
ja tez mam takie odczucia, ze czasem mi brzuch twardnieje, nie boli, ale tak się spina. a co do oddechu, to ja bardzo często mam zadyszke, nie mogę złapać oddechu, nawet wczoraj przed snem dyszalam jakbym biegła przed momentem...

ania50 a to przykre z tą ekspedientka w smyku :( ciekawi mnie co taka baba ma w glowie... sama prawdopodobnie byla lub będzie w ciąży, nie chcialaby na pewno być tak olewana, nie rozumiem czemu nie chca wykrzesać z siebie trochę empatii...

dziewczyny ile kupujecie kompletów pościeli, kocykow, rozkow? ja mam 1 pełen komplet pościeli z ochraniaczem na szczebelki (bez poduszki), 1 kocyk z podusia minky, 1 kocyk normalny, 1 rożek i 1 śpiworek. zastanawiam się czy to wystarczy?
 
reklama
klaudyna ja mam teraz codziennie pobolewanie podbrzusza jak przy @ lub twardnienia dlatego pojechałam w poniedziałek do lekarza ale nic go nie zmartwiło... też mam brać magnez po 5 tabletek dziennie to biorę tak od rana co 2-3godz po jednej, progesteron 3razy po 1 no i też muszę poleżeć dopóki nie przejdzie, to może skurcze przygotowujące macicę, dla mojego gina najważniejsze było że szyjka w porządku i ten progesteron dalej żebym brała żeby się ona nie skróciła
 
Do góry