reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Witam wieczorkiem :-)
Dzięki kochane za dpowiedzi i pocieszenie mnie w kwestii nocnych wypraw do toalety. Lepiej mi z myślą że nie jestem sama.
Pisałam że dopadło mnie przeziębienie, ale dzisiaj jeszcze wysypało mi opryszczkę na ustach. Nie miałam opryszczki od 10 lat - od ostatniej ciąży - a tu przykra niespodzianka :-(
Jeszcze w aptece babka nie chciała mi sprzedać zoviraxu, bo w ciąży nie można. Pamiętam, że w poprzedniej ciąży stosowałam, więc się nie boję. Uparłam się i kupiłam,ale już nutkę niepokoju mi zasiała...

SCHAUMA drugie dziecko - druga miłość, serce matki jest pojemne, wszystko przyjdzie tak naturalnie, że nie zauważysz kiedy zakochasz się w drugim dzidziusiu :-)

Wiatam nową mamusię - pisz jak najczęściej! ZUSem się nie przejmuj, to standardowa procedura, sprawdzają wszystkie umowy podpisane tuż przed zajściem w ciążę. Jak składki były opłacane, to wszystko będzie w porządku i wyrównają Ci. Jedynie niedogodność, to że pieniądze wstrzymane i wezwą Cię na rozmowę.
 
reklama
Aniabuu a to durna koleżanka chociaz ostatnio moja kuzynka Ostatnio wyjechała z tekstem "gdybys wiedziała ze takie problemy beda i ze będziesz musiała lezec to byś przełożyła ciąże aż córka podrośnie" no ......!!! Nigdy w życiu tak długo czekaliśmy na te maluszki wyczekane wymarzone :*
Co do kolejek to mnie jeszcze nigdzie nie wpuścili a brzuszek widać ;)... Ludzie
MamaLilianki witamy. Ja na szczęście jestem na L4 i zusu nie mam problemów.
 
Hej kobietki :)
Co do tych historii to nagle jak jestem w ciąży to się okazuje ze ludzie znają ich miliony. Byłam wczoraj w elektrowni z bratem załatwiać sprawy. Pani u której zalatwialam, powiedziała mi ze od razu poczuję jak zacznę rodzić bo to takie uczucie jakbym miała sraczkę tylko mocniej... No myślałam, że padne pod biurko. Jeszcze dodała ze mówi mi to bo pewnie nikt mi tego nie powie jak to się czuje haha :)
A co do ludzi i kolejek... Codziennie jeżdżę tramwajem do pracy. NIGDY nie ustąpił mi miejsca facet. Jedyni co to kobitki ale takie od 40lat wzwyż. Młode to tak jak mówicie odwracają głowę i udają że nie widzą. Kiedyś jedna babka podeszła do dwóch gości obok których stałam w tramwaju i powiedziała: bardzo proszę wstać bo mamy tu kobietę w ciąży... Zerwali się obaj haha ;)
Ostatnio to w rossmanie kasjerka mnie przepraszała zemnie nie zauważyła i nie wywołała wczesniej. I tyle z moich przygód z kulturą innych ludzi.
Witam nową mamusie :) bardzo współczuję przygód z zusem... Jeszcze syrwsu ci dokładają.
A dzisiaj jestem juz w drodze do pracy, a po pracy urodzinki mojego bratanka:)
Miłego dnia brzuchatki :*
 
Troszkę mnie nie było i tyle do nadrobienia a do tego nowe forum. Miałam jakiś problem z Internetem. Ale nowe forum B fajne.
Dziewczyny uważajcie na siebie. Kitki współczuję stłuczki i wydatków Ale dobrze że nic wam się nie stało. Powodzenia dzisiaj podczas uroczystości. Oby wszystko się pięknie udało.
Witam nowa mamusie.
Udanej soboty i weekendu mamusie.
 
Milka, aniabuu a w UK to ludzie bardziej myślą o kobietach w ciąży, w sensie przepuszczają w kasach, ustępują miejsca itp czy to tylko taka nasza mentalność?

Amko, dzięki za pocieszenie o drugiej miłości :) Opryszczka pewnie pojawiła się bo ciąża jednak jakby nie patrzeć osłabia organizm, ja nigdy nie miałam, mam nadzieję, że szybko się z nią uporasz.

Witaj mamolilianki w naszym zacnym gronie :)
 
Co planujecie na weekend?
My po poludniu jedziemy do mojego ojca, takie spotkanie wigilijne bo on potem wyjeżdża do Hiszpanii na cale swieta. Moja córka juz od 7:30 nie śpi bo niw moze doczekać sie pierwszych prezentów ;)
 
Wiecie że chyba nigdy nie widziałam miejsc do parkowania dla kobiet w ciąży... albo nie zwróciłam uwagi. Tak w centrach handlowych normalnie można znaleźć?
 
Fenika, ja też nigdy nie widziałam takich miejsc, ewentualnie dla rodziców z dziećmi, a w sumie w brzuchu to już dzieciaczek :)

Ja dziś od rana sprzątanie, potem przychodzi kosmetyczka zrobić mi hybrydę, potem muszę obiad zrobić i popołudniu wraca mąż z pracy zmienia mnie przy Laurze a ja lecę na spotkanie z koleżanką i pójdziemy w końcu na Listy do M 2 :)

Jutro basen, wyprawa do nadleśnictwa po choinkę, mąż ma umyć okna no i wieczorem pewnie ubieranie choinki, która w tym roku ze względu na Laurę będzie wysoko za telewizorem bo inaczej to pewnie by kilka razy dziennie leżała na ziemi, a mała jak ją znam zapewne przeszłaby na dietę sosnowo-igłową :-D
 
reklama
Fenika u nas takie miejsca są w carrfour i to zaraz koło miejsc dla niepełnosprawnych :p

Dzisiaj tworzę listę zakupów na święta, żeby po niedzieli nie stać w tych kolejkach i kurcze nie mam pojęcia co mam zrobić do jedzenia bo niby będziemy całe święta objeżdżać dziadków i moich rodziców no ale coś też muszę zabrać. Co wy przygotowujecie na święta? Z takich potraw już bardziej nowoczesnych bo takie podstawy wigilijne to mama przygotowuje i nie chce jej dublować, bo i tak się wymienimy :p
 
Do góry