reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Pytanie z innej beczki
Czy tylko ja nie czuje wyraźnych ruchów bobasa??? Dostaje już do głowy. Wiem że mam przodujące łożysko ale bez przesady ile można czekać a dziś już skończyłam 22 tc. Czuje czasami jakieś bąbelki ale nie wiem czy to nie jelita ale ani jednego wyraźnego kopniaka


ja czuje ale tez mi sie wydaje, że albo malo albo słabo, ale czuje i kopniaki i przeciaganie. Na prenatalnych dowiedziałam sie ze mam tak ułożone łożysko, że działa jak bufor i czuje ruchy słabiej. Potem bede czuła wyrazniej jak Malutka bedzie wieksza. Wiec u Ciebie ułożenie łożyska też może mieć znaczenie, nie miej porozmawiałabym z lekarzem co może byc przyczyną
 
Ooo jakie inne forum, będę się musiała przyzwyczaić.
Ja w ferworze przygotowań świątecznych staram się do Was zaglądać, ale brak czasu na pisanie. Dziś mi się jeszcze akumulator rozładował, a stanęłam tylko na sekundę na środku drogi dojazdowej do mojego bloku i zatamowałam cały ruch :dry:

Do położnej będę dzwonić dopiero po porodzie, u mnie to taka fajna babka że nawet się cieszę, że znowu się z nią spotkam :)

Nise gratuluję córeczki :)

Miladyy doskonale Cię rozumiem, bo ja też natchnienia na szukanie imienia nie mam więc na razie odsuwam temat od siebie, ale oczywiście wszyscy się dopytują...

Mnie tak te tygodnie lecą że już się gubię w którym jestem :) Gdyby nie mój suwaczek :) Bluelovi, Annika a III trym to nie od 28 tygodnia?

Bluelovi śniłaś mi się dziś :) Że się spotkałyśmy w realu u Ciebie w domu i że miałaś już trójeczkę dzieciaczków, ale twoja córka najstarsza miała 17 lat i się zastanawiałam jak to możliwe skoro Ty taka młodziutka haha :)
 
Kitki :( najważniejsze kochana ze nic wam sie nie stało....no naprawde duzo sie dzieje w twoim życiu..kurde moze uda wam sie cos zalatwic ...jakiś plan zastępczy z autem...człowiek nigdy nie wie co sie moze przytrafić danego dnia...ahhh..:(
 
Hej,
ja z telefonu zupełnie nie mogłam się zalogować. Spróbuję jeszcze potem, może zmiana hasła coś da. Ale najczęściej i tak pisze z laptopa.
Walczę z choróbskiem, pije syrop i ssam tabletki prenatal, do tego herbata z malinami i cytryną. Na wieczór łyknęłam też apap. Oby przeszło, święta za pasem...

Dziewczyny a jak u was z pęcherzem? Ja pierwsze 3 miesiące biegałam często do WC, potem był spokój, a teraz znowu budzę się w nocy...ech myślałam, że do 9m-ca będzie spokój. A może to tylko przeziębienie?

RSZ - o położną środowiskowa Ci chodziło, a ja myślałam że taką do porodu. He he, nawet nie wiedziałam, że teraz przed porodem też przychodzi, ale niby po co? Ja mam zamiar rodzić przy swojej położnej. Jakoś tak bardziej komfortowo. Mąż mężem, ale profesjonalna i miła pomoc też się przyda.

ALUNIA - oby dzidzia się dobrze ustawiła, miłego podglądania :-)

ANNIKA, BLUELOVI - ostatni trymestr, wow gratuluję!

MARTITA pewnie jesteś dumna z córci po występie :-) Dzieciaczki zawsze tak przeżywają te spotkania i wyczekują rodziców w przedszkolu. Zawsze tak się starają i takie są dzielne :-) Super że się podobało.

KITKI - ale pech, tuż przed ślubem, dobrze że nic się nie stało i powoli jechałaś; ale od soboty los się odmieni i już tylko szczęście na nowej drodze życia...
 
Kitki, współczuje pecha, ale mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, a w sobotę to już w ogóle najlepiej!!!! :*

Klaudyna, a byłaś u lekarza z tymi zatokami? Uleczka Ci gorączkuje czy sam katar?

Ania.1982 myślę, że powinnaś pogadać z lekarzem, kiedy masz najbliższą wizytę? Ja już kiedyś pisałam o mojej koleżance z pracy która do końca ciąży w ogóle nie czuła żadnych ruchów dziecka. Lekarz nie mógł w to uwierzyć, ale ona twierdzi, że naprawdę nic nie czuła. Urodziła w 38 tygodniu zdrową córeczkę.
 
Martita ja kiedyś zrobiłam sama pierogi ale były niedobre, ciasto mega grube a farsz słabo doprawiony, już więcej nie próbuje :no:

Rsz a ogólnie masz zalecenia, że w związku z twoją wadą wzroku nie możesz na co dzień nic dzwigać? I obawiasz się czy Ci się nie pogorszy po porodzie kiedy będziesz musiała nosić maluszka na rękach? Może zainwestuj w chustę do noszenia albo jakieś nosidełko to zawsze odciąży trochę, chociaż fakt, że całkowicie podnoszenia malucha nie uda Ci się wyeliminować.
 
Schauma wedlug wszystkich stron ciazowych na ktore ja zagladam to 27 tydzien rozpoczyna ostatni trynestr i u gin tez tak mowila wczoraj ja zawsze tak licze ;) ale mialas sen kochana hehe niezly ;DDD i ze taka duza corcie mam haha :)) a co do imienia to nie macie nawet typow z mezem ?? ;))

Wlwsnie rsz co do twojej wady bardzo ci wspolczuje i jesli nie mozesz dzwigac to nie wiem czy uda ci sie tak szybko zaplanowac drugiego bobaska bo jednak dzieci do pewnego wieki sie nosi czasem troche tylko ale jednak .

Amko nie przejmuj sie ja conajmniej 3 razy jestem na siusiu w nocy :00
 
reklama
Amko ja też już od dłuższego czasu nawet kilka razy w nocy do wc wstaję, staram się nie pić zbyt dużo przed snem, ale za bardzo to nie pomaga.

Bluelovi, ja tam jakieś typy imion mam ale żadnego, którym byłabym specjalnie zachwycona. Ale mój mąż i tak je odrzucił, a swoich jeszcze nie zaproponował więc czekam na jego ruch :)
 
Do góry