reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Karolka ja juz się zalogowalam na to Emma's Diary, wydrukowalam vauchery, w piątek albo w sobotę podjadę odebrać te paczki, ciekawe co jeat w srodku :)
jaka czekoladę konczysz? :D

Aluniawdz to oby malenstwo pokazało się ladnie! :) ciekawe czy Twoje przeczucie się sprawdzi :)
 
reklama
Rsz - do mnie polozna przychodzila tylko po porodzie. Szpital wysyla wtedy dokumenty do przychodni i z przychodni polozna srodowiskowa przychodzi. U mnie byla raz. Pytala czy ma przyjsc kolejny raz ale powiedzialam ze nie potrzebuje

Ania 1982 - ja tez dopiero od kilku dni czuje ruchy. Jak lozysko mi sie podnioslo. Wczesniej tez nie czulam i sie stresowalam. Przy przodujacym lozysku moj gin mowil ze to normalne

Zaliczylam juz kosmetyczke. Zaraz jade po buty i na kiermasz bozonarodzeniowy do corki. Wroce pewnie po 18. Staram sie oszczedzac ale plecy i noga bola. Jutro zamierzam juz nic nie robic i odpoczywac caly dzien
 
Ania ja juz czuje mocne kopniaki a na usg jak byłam to gin sie śmiała co mały wyprawia a ja tego nie czułam. Także przyjdzie czas ze i ty poczujesz mocniejsze :*
Karolina o mniam, musze ruszyć D....;) i tez sobie zjem czekoladkę a co tam ;)
Kitki ale masz biegania. Dbajcie o siebie kochana ;)
 
Krucza, przyzwyczajam się do nowego forum...

Mnie mój mały już całkiem nieźle obija a co będzie później...

Bluelovi ja też III trymestr i 7m-c :)
 
Mnie tez mały kopie juz ładnie :) czasem to tak wyraźnie czuję, ze nie mogę opanować śmiechu :) albo te przewroty, obroty, przeciagania, wvzoraj wieczorem to dal z siebie wszystko, ale jak mąż dotykał brzucha to cisza :D
 
Ania1982 ja czuję juz wyraźne ruchy. Czasam jak kopnie to az dech zapiera :) Pewnie tez nie długo poczujesz coś mocniejszego. Nie ma się coś przejmować. :)

Rsz ja mam duża wadę -6 :) ale mój okulista powedizala ze dno oka jest ok i jak dla niego cesarza nie jest niezbędna. Ale powiedział ze przed porodem mam jeszcze raz pójść u się zobaczy. Mam nadzieje ze będę miała szansę rodzic naturalnie :)
 
Bylismy na występie mojej córki w przedszkolu, tak sie rozczulilam, ze prawie plakalam :)

Zrobiłam pierogi i wyszly calkiem, calkiem wiec chyba skusze sie następnym razem na z kapusta i grzybami.
 
hey!
po pierwsze podziele sie opinia o nowym forum - od rana probuje cos napisac ale dopiero przed chwila udało mi sie zalogowac, jakis koszmar. ogolnie widze ze dzisiaj ciszej, moze wlasnie przez te problemy z logowaniem.
 
reklama
Mi lekarze już nie mierzą wady oka , bo to bezsensu po prostu nie widzę na nie... jakby je zmierzyc to na pewno mam z -17... a zeby było zabawniej,... drugie mam całkowicie zdrowe... takim przypadkiem jestem ciekawym... ale już się do tego przyzwyczaiłam... miałam tyle zabiegów, że dlatego cc
 
Do góry