reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Martita Karolina polecam byłam w niedziele na filmie chociaz mi sie wydaje ze śmieszniejsza była jedynka. Dwójka to więcej scen wzruszających hehe ale to może tylko kobieta w ciazy zamiast śmiać sie to płakać ;)

Amko u nas była nawet burza tak grzmotło aż maluchy mi w brzuchu podskoczyły ;)

Lusinda podziwiam cie mój mąż miał tez mieć wyjazdy 3tyg i tydzien w domu ale sie ba ryczałem wtedy ;) na szczęście szef stwierdził ze na dla niego inna propozycje i zaproponował prace od 8-16 ;)

Beata to sprawdzaj jest nadzieja ze sie uda ;)
 
reklama
Udało się !!! :-)

Przed chwilą złapałam wizytę na 25 listopada na godz. 19:00. To będzie 20 t i 1 d ciąży.
I do tego lekarz z dość dobrymi opiniami - lek. med. Jarosław Mrozek.
Uffff, już mi lepiej ;-)
Beatka to bedziemy miały w ten sam dzień i w tym samym wieku ciąży:) dobrze, że udało Ci się zarezerwować wcześniej ;)
 
Hej :)
Współczuję tym biednym dzieciaczkom ząbkującym, samej mi teraz 8 rośnie a że mam wszystkie zęby i nie mam miejsca to boli mnie bardzo :/ buzia mi puchnie, jeść nie mogę masakra a najlepsze że to samo było w 1 ciąży, wtedy mi się przebiła wyrosła do połowy i tak sobie została po to by teraz w 2 znów dać mi pocierpieć :/ Jak nie przejdzie to się do dentysty wybiorę ostatnio mi mówił że tylko mi może zaproponować nacięcie chirurgiczne dziąsła ale że w miarę szybko przeszło to się nie zdecydowałam.
marciosz pochwal się szafą
rsz na pewno w lepszych sklepach mają rozmiary i od 65 bo koleżanka kupowała o ile się nie mylę chyba w Dalii.

co do ciuchów ja mam tylko 1 spodnie ciążowe ale latam w legginsach bo mi najwygodniej i tak samo kupuję i legginsy i koszulki w zwykłych sklepach tylko większe rozmiary, a na wierzch jakieś kardiganki bo swetra to też nie zapnę :D kurtkę kupiłam zimową większą ale jeszcze się mieszczę w zwykłą i taką bardziej jesienną bo aż tak zimno nie mamy :)

Renia ja mialam tak samo tylko ze mi 4 osemki po kolei i zadna nie chce do konca wyjsc tylko w polowie takze co jakis czas daja o sobie znac, ja tez mam malo miejsca i bede je musiala usunac. Jeszcze niedawno mnie na dole bolala to troche pomogl mi dentosept.
 
Lusinda czemu musiałaś usuwać ta 8? Pytam bo sama się boje wszystkie zęby zdrowe ale nie wiem czy i mojej nie trzeba będzie wyrwać normalnie nie ma miejsca
dziaslo naciagniete na maxa i krwawi... ale mi tylko mówił ze to dziaslo mógłby naciac....

Zawsze miałam problemy z zębami, a ósemka nie chciała się wyrżnąć do końca sama. Brak miejsca, i miałam problem z domknięciem szczęki i dentystka zaleciła zgłosić się do chirurga, który miał sprawdzić co z tym zrobić. Podobno ząb ten jest zbędny, więc mi go usunął bo nie szło wytrzymać z bólu. W mojej rodzinie kilka osób też miało usunięte 8mki. Ja na szczęście tylko jedną, bo nie wyglądało to fajnie/
 
no ja 2 po prawej str mam ok, po lewej na górze jeszcze nie mam a na dole właśnie takie chece... masakra może faktycznie trzeba będzie wyrwać? do jutra nie przejdzie to się umówię, przez dzień jest w miarę ok, najgorzej w nocy i rano
 
Martita - od samego początku jak z nim jestem to pracuje w delegacji więc powoli i z bólem ale się już przyzwyczaiłam. Założył swoją firmę budowlaną i w zależności gdzie mają pracę to tak często wraca do domu. Nie raz jest codziennie, czasem co dwa tygodnie a teraz ze względu na kończące terminy musiał zostać tak długo :no:
Mam nadzieję, że to będzie miły weekend, bo w niedzielę będzie już jechał z powrotem...

Świetna pamiątka Rsz i sukienka też rewelacja. Marzy mi się podobna :-)
 
Beata cieszę się, że udało się umówić. Idealny termin wizyty :-)

Rsz to Wy świeżo poślubie i od razu ciąża, ekstra się udało, może to z nocy poślubnej ;-)

A u nas dla odmiany przestało wiać i wyszło słońce, od razu lepiej!
 
Beata cieszę się, że udało się umówić. Idealny termin wizyty :-)

Rsz to Wy świeżo poślubie i od razu ciąża, ekstra się udało, może to z nocy poślubnej ;-)

A u nas dla odmiany przestało wiać i wyszło słońce, od razu lepiej!


Nie, niestety nie w nocy poślubnej mimo, że była.... Nasz dzidziuś został poczęty na Naszej podróży poślubnej na Majorce.... wszystko na to wskazuje, że to było poczęcie na Majorce
 
reklama
Do góry