reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Beata udalo Ci sie zapisać na to usg na inny termin?

Lucinda a co robi Twój ze tyle czasu go nie ma w domu??

Zrobiłam tezerwacje na jutro do kina na Listy do m, mama moja ma przyjechać zajac sie Julia, mam nadzieje ze tym razem wyjdzie.
 
reklama
Martita ja poprosze o opinie po filmie. Taka mialam ochote isc na to do kina ale nie jedziemy do pl w tym roku :-(
Rsz piekny teledysk:-)
Bluelovi cudowna stopka :)
 
Dzisiaj obiecuję sobie, że do łóżka nie wejdę zanim nie wykonam całego zestawu ćwiczeń!!
Dzień mamy taki pochmurny, co chwila pada i jeszcze to straszne wiatrzycho, fuj. Znowu nici ze spaceru!

Klaudana - właśnie taką pamiątkę chciałam, dzieciaki uwielbiają oglądać fotki ze swojego wczesnego dzieciństwa, uwielbiają różne opowieści o tym jak byli mali, taka pamiątka z 3/4D to naprawdę skarb. Oczywiście pod warunkiem, że dzidzia odpowiednio się pokaże:-)

Ania - na to właśnie liczę, że córcia będzie spokojna i śpiochowa :-) przynajmniej do czasu, he he

Kitki ja też po pierwszych ćwiczeniach miałam straszne zakwasy. Polecam ciepła kąpiel w wannie. Jak zaczniemy systematycznie ćwiczyć, to nic nie będzie bolało a i poród pójdzie jak z płatka;-)

Lusinda to miły wieczór z mężusiem się zapowiada, będzie powitanko. Fajnie tak sie stęsknić i witać:-)
 
Beata udalo Ci sie zapisać na to usg na inny termin?

Niestety nie. Wieczorem zaproponowali mi niby bliższy termin, bo na 10 grudnia, ale to będzie 22 t i 2 d ciąży, a ja chcę wcześniej.

Zaproponowano mi żebym logowała się co jakiś czas na swoje konto w portalu pacjenta (mam wykupiony z pracy abonament w LUX MEDzie) i sprawdzała czy nic się nie zwolniło, tzn. czy nikt nie odwołał wizyty. Do tej pory trafiłam na dwie odwołane wizyty, ale obydwie na jutro, a to troszkę za wcześnie (chciałabym w następnym tygodniu coś złapać).
Także loguję się co jakiś czas i poluję.
 
Rsz ekstra filmik, super wyglądałaś, sukienka piękna. A piesio jaki słodki:-)
Świetną pamiątkę sobie zrobiliście. A ja... no cóż wkrótce będziemy świętować 12 rocznice ślubu...:szok:
 
Karolina na pewno napisze jak film, maz nie jest zadowolony ze musimy na to isc ale obiecałam, ze następnym razem pojdziemy na cos w jego typie a teraz ma się nastawić, ze idzie ze mna na "M jak milosc" :-D w ogole u nas jest takie zainteresowanie tym filmem, ze dziś jest problem ze zrobieniem rezerwacji na jutro, ale to może dlatego ze nic ciekawego nie graja oprócz Bonda.

Beata ja tez mam możliwość sprawdzania wolnych wizyt, ale usg niestety tylko przez infolinie. Zazwyczaj jest tak, ze dzień wcześniej można wyszukać jakiś wolny termin.

Kilka dni temu znalazłam tez inne cwiczenia na YT, zobaczcie sobie https://www.youtube.com/watch?v=XK2PXZo_yws
 
fajny teledysk, podoba mi się i bardzo ładna sukienka :)
Karolina my też raczej nie zjeżdżamy na święta, mąż tyle urlopu nie dostanie chyba tylko tyle co wolnego wypada to ile tam wypada z 4dni? A mieliśmy sobie na spokojnie jechać na 2 dni z noclegiem po drodze bo ponad 1000km to ja pierdziele w ciąży się tłuc. Samolotem też nie polecimy bo mąż musi dopiero dowód odebrać bo w tym miesiącu traci ważność... A też bym bardzo chętnie obejrzała tym bardziej że na 1 części też w ciąży byłam :D Obejrzę potem gdzieś w internecie.
 
reklama
Do góry