reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ja witam się tylko na chwilkę, bo z pracy.
rsz91 wszystkiego najlepszego!
Schauma dzięki za info o piłce, nawet powinnam gdzieś mieć taką, muszę przejrzeć dokładnie strych. Faktycznie może się przydać. Przy drugim porodzie sporo na niej skakałam.

Beata trzymam kciuki, żeby udało się wszystko załatwić - dobry sprzęt, gina i płytkę.

Miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
rsz wszystkiego najlepszego z okazji imienin!

Beata a nie zaproponowali Ci innego terminu na usg?? Z wlasnego doświadczenia wiem, ze w dużych przychodniach tak wlasnie jest, lekarz bierze urlop i w ostatniej chwili dzwonią tylko poinformować ze nie będzie wizyty/badania. Na pewno uda Ci się umowic do innego sensownego lekarza, może poczytaj opinie w necie.
 
Rsz wszystkiego najlepszego :-D pogratulować małżonka, bo mój facet pewnie i tak zapomni o moich urodzinach mimo, że już od tygodnia mu przypominam;-)


Juz jakiś czas temu napompowałam sobie piłkę, bo podobno miałam na niej ćwiczyć, ale jakoś tak się rozleniwiłam na tym zwolnieniu, że ciężko mi się za to zabrać :-D
 
Mi bardzo brakuje ruchu, tzn niby cwicze ale to nie sa takie intensywne ćwiczenia do jakich jestem przyzwyczajona. Wiem, ze to egoistyczne ale już marze żeby wrocic do Chodakowskiej i płaskiego brzucha :-D dobrze, ze już polowa za mna :-D

Wrzucilam aktualizacje brzucha
 
rsz wszystkiego najlepszego z okazji imienin!

Beata a nie zaproponowali Ci innego terminu na usg?? Z wlasnego doświadczenia wiem, ze w dużych przychodniach tak wlasnie jest, lekarz bierze urlop i w ostatniej chwili dzwonią tylko poinformować ze nie będzie wizyty/badania. Na pewno uda Ci się umowic do innego sensownego lekarza, może poczytaj opinie w necie.

Tak, zaproponowali mi inny, ale zdecydowanie zbyt odległy. Muszę "pokombinować" sama żeby udało się wcześniej.
 
Ale przecież polowkowe robi się do końca 22 tyg, trzeba było powiedzieć ze to usg musisz zrobić do konkretnej daty i maja Ci w takim razie zapewnić inny termin. W końcu to prywatna sluzba zdrowia...
 
Masakra no jak tak można nagle takie ważne badanie odwolywac?
Rsz wszystkiego najlepszego :)
Ja miałam imieniny w zeszłym tyg, urodziny 2 tygodnie temu i jeszcze za tydzień mam rocznicę ślubu hehe
Martita ja z ćwiczeniami mam to samo tym bardziej ze ja nie lubię takich spokojnych wole Cardio, nie lubię się tak skupiać na tych ćwiczeniach i liczyć to jeszcze, wole sobie coś poskakac minutke tak minutke tak i szybko mi leci. Ale ćwiczyć ćwiczę żeby się nie zastać :)
 
Beata ale lipa z tym badaniem...moze uda zapisac sie gdzies indziej?

Martita a to my bedziemy miec plaskie brzuchy w koncu? :) :) :)

Podziwiam Was dziewczyny z tymi cwiczeniami...mi od czasu jak urodzilam Zosie sie po prostu nie chce a i z czasem ciezko. Albo praca albo Mloda. A przy dwojce to juz w ogole bedzie hardcore. Ale jezdze duzo rowerem i plywam wiec to powoduje u mnie chyba spalanie tkanki tluszczowej :)

Moja dzidzia tak dzis figluje w brzuchu jak leze ze az mi brzuch podskakuje. Czy te jej ruchy nie beda powodowac skracanie sie szyjki jeszcze bardziej?
 
Dziewczyny przepraszam ze tylko o sobie ale chciałam o coś spytac- czy któras z Was miała bakterie E Coli? Odebrałam wyniki na posiew moczu i okazało się ze mam tą bakterie. Napisałam do gina ale on za nim odpisze...doczytalam ze bierze się na to antybiotyk. Dopiero jeden skończyłam na przeziebienie:(
 
reklama
kasiagaw ja zaczelam cwiczyc jak corka miała 1,5 roku i po jakims czasie nie wyobrazalam sobie zycia bez cwiczen. Z czasem wypracowałam plaski brzuch jakiego nie miałam przed ciaza, po tej ciąży chciałabym wypracować jeszcze lepszy efekt :-)

klaczek z tego co pamiętam ktoras z dziewczyn pisala o antybiotyku...
 
Do góry