reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Kasia, ja obecnie także leżenie bykiem + spacerologia:-)
A wcześniej-sztuki walki/przepraszam, że tak ogólnikowo, ale na forum ogólnym nie chcę podawać szczegółowych informacji/;
bieganie dla poprawienia kondycji i wytrzymałości, ale jednak treningi na macie lubię najbardziej:-) Choć przyznaję, że niekiedy fitness dawał mi w kość bardziej niż taki trening. Rower, rolki i basen wrzucam do worka przyjemnej rekreacji.

Dziewczyny, znów mnie boli głowa, codziennie muszę łykać procha, niekiedy dwa:wściekła/y:
 
Widzę, że kwietnióweczki to sportsmenki :-)
Zdrowy styl życia, dużo ruchu - dzieciaczki pewnie wdadzą się w mamusie i kiedyś będą medale dla Polski :-):-D

Ja dziś niestety znów mam śpiocha, po pracy spałam 3h:zawstydzona/y: Moje dziecko za to będzie śpiochem, ale nie ma tego złego...
Z ćwiczeń już nici, bo najchętniej to z powrotem do łóżka bym wskoczyła. Jutro nadrobie.
Czy któraś z Was jeszcze tak ma? Mogłabym spać na okrągło, nie chcę z tym walczyć, ale zdecydowanie wolę aktywnie spędzać czas. Myślałam, że jak zacznie się II trymestr to mi przejdzie, ale się nie zanosi. No cóż, może to już taki wiek...

Martita, Drobi ale macie zacięcie na ćwiczenia i sport, już sobie wyobrażam jak wystartujecie po ciąży:-)
rsz91 - brzuszka pozazdrościć, przed ciążą i w ciąży też. Sczuplaczek z Ciebie.

Fenika gratuluję córci.


A ja zapisałam się na USG 3/4 D, taki prezencik na Mikołaja, dopiero na 7 grudnia, tak mi doradzili w przychodni. To będzie 21tc. Możemy przyjść całą rodzinką i płytkę też mam obiecaną :-) Jupii nie mogę się doczekać:-D
 
Barbablue z córcią kupiłam bluzkę i spodnie na allegro, teraz dżinsy w HM jestem bardzo zadowolona, przyjemna gumka, kupiłam większe i będę w nich chodzić ile się da są bardzo wygodne :-D a bluzki czy legginsy kupuję w normalnych sklepach tylko większe rozmiary tak jest taniej :-)
Ania u mnie to samo płacz albo złość...
Rsz miła niespodzianka :-) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-) co do dentysty to współczuje rwania, ja idę za dwa tygodnie na wizytę zrobi mi co trzeba i będę mieć z głowy na dłuższy czas
Kasiagaw ja od dawna w ciążowych spodniach chodzę a w bluzkach większych po prost, brzuch mam duży to nie mieściłam się w moje z przed ciąż, co do kurtki na zimę to ja nie mam jak na razie, mam nadzieje, że wejdę w tą co mam, bo kupiłam ja jeszcze przed dieta gdy miałam sporo na plusie ;-)
Beata kurcze, a może inny też będzie miał dobry sprzęt i nagra płytkę :-)
MiLady ja jestem od początku na L4 i będę do końca, dostaję je od wizyty do wizyty w dzień wizyty kończy mi się stare i dostaję nowe i tak co 2-3 tygodnie :-) u mnie w pracy na pewno kogoś zatrudnia za mnie
gratuluję udanych wizyty i potwierdzenia płci :-D
Amgo fajnie z tym 3/4 D kurcze może i ja o tym pomyślę bo z córcią mam kilka filmików m nagrywał jak robił mi ginekolog prenatalne około 22tc, mamy nagrane fajnie jak mówi "no córka oczywiście" fajnie by było mieć też taką pamiątkę z drugim dzidziusiem :-)
u mnie dzisiaj też senny dzień, pogoda straszna od kilku dni pada cały czas,też mnie głowa bolała, teraz przeszło ale idę się zaraz położyć, bo jutro w planach sala zabaw z córcia i koleżanką i jej synkiem i zakupy o ile dam radę po tych zabawach jeszcze ;-) muszę iść spać i zbierać siły ;-)miłej nocy
 
Martwię sie bo wczoraj nie czułam ruchów. Wiem ze dZidzia malutka i mogła inaczej sie ułożyć wiec narazie nie sieje paniki. Ale jak dzisiaj tez nic nie poczuje to wizyta u ginekologa. A tak pozatym to dzisiaj idę na show w przedszkolu pt pasowanie na przedszkolaka :) i kończę odnawiać szafę drewniana, ładnie mi wyszlo
 
Dzien dobry :-)

u nas choroby c.d :-(malemu w ciagu tego miesiaca wyszly dolne 4 i 2, kolejne juz lada moment. Jaka jestem szczesliwa, ze wkoncu ruszylo. Nocki do kitu ale zaraz bedzie lepiej:tak:

znow widze nowe mamy? Witam :-)
 
Miladyyy wypisuje lekarz co miesiac zwolnienie na każdej wizycie. Przynajmniej mi ;)

Fenika gratulacje ;)

Rsz matko ile ty masz w pasie? ;) chyba moje udo jest grubsze. Ale zazdroszczę ;)

Podziwiam was dziewczyny za ćwiczenia ja mam takiego lenia ;)

Amko ja miałam tak w pierwszej ciazy mogłam spać na stojąco i faktycznie moja córka tez była śpiochem ale BYŁA haha
 
marciosz ja bylam u swojej ginekolog wczoraj dokladnie z tym samym problemem, powiedziała ze dziecko jest na tyle Male ze może sie odkręcić i wtedy nie czuć ruchów. Sluchalysmy serduszka i wszystko jest ok, dzidziuś sie rusza wiec nie ma powodów do obaw. Oczywiście jak wyszłam z gabinetu moje dziecko odezwalo sie z podwojna sila, chyba żeby mnie ostatecznie uspokoić :-)

Karolina zdrowia!
 
Myślę, że na tym etapie nie ma co się martwić o ruchy. Dzieciaczki mają sporo miejsca:)
A ja właśnie czekam w kolejce do mojej gin. Położna zmierzyła mi ciśnienie i wyszlo 130/75 gdzie ostatnio mialam 90/60... Ciekawe co ginka powie. Waga pokazala 68,5 kg czyli 10kg na plusie od pierwszej wizyty na początku sierpnia. Zalamka normalnie...
 
reklama
Marciosz.powiem ci ze nie jestes sama ,ja tez sie martwię u mnie 22 tydz ..niby czuje dzidzie ale jakos mam wrażenie ze mniej niz poprzednio...martwię sie ..obudziłam sie , leżę i wyczekuje az sie poruszy....Nie sa to jeszcze solidne kopniaki tylko typowe ruszanie, przeciąganie....który tydz u ciebie ?
 
Do góry