reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Ewe spokojnie nie jesteś sama na 7kg na plusie, nie jem jakoś dużo ale mam zachcianki i jem słodycze itp jem też zdrowo ale na zmianę z niezdrowymi przekąskami, a ćwiczyć nie mogę tylko muszę dużo leżeć...

witam kochane :-) u mnie szaro i ponuro, jak u was? Jakie plany na dziś? My chyba pojedziemy leżeć do mamy mojej :-)
 
Marzenka moje serdeczne gratulacje :* musiało być dobrze :)

Mozzarelka witaj, ja tez jestem w pierwszej ciąży, na początku miałam mega obawy, ale czytając to forumw jedną chwilę wszelkie obawy są rozwiewane:)

To co dziewczyny, po porodach zakładamy grupę odchudzającą:D
 
Hej

Ja na plusie mam 2 kg:) ostatnio nawet schudlam i lekarz kazal mi jesc wiecej no to jadlam:))

Wizyta okej. Wszystko opisalam na watku ale tu tez sie pochwale. Bedzie Ola :))))))

A teraz lece na pasowanie na przedszkolaka a pozniej z Mamuska na zakupy :))

Marzenka ale super wiesci...az mam ciarki...sciskam i gratuluje :*

Milego dnia :)
 
Marzenka super, gratuluję.

Aluniawdz koniecznie grupa kwietniowych odchudzaczek :D

Udało mi się załatwić kościół, więc powoli ruszamy do przodu :tak::tak::tak:

Przeziębiłam się ledwo dycham... Nie wiecie jakie leki mogę sobie zaaplikować - w domu ogłoszony stan gotowości szpitalnej - tylko pies nie kicha...
 
Kasiagw gratuluje córeczki ;)
Moja córka tez by miała dzisiaj pasowanie a jest chora jak zwykle :(

Miladyyy możesz kupić sobie *spam* jest dla kobiet w ciąży na przeziębienie. Albo mleko z miodem i czosnkiem...uwielbiam ;)
 
reklama
Do góry