reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
ja tak trochę z innej beczki...Mam zagwozdkę.

Jakieś pół roku temu zdiagnozowano u mnie tężyczkę. Niby to nic takiego, a dokucza... :( Ustawione leki, ogólnie coraz lepiej i "nagle" ciąża. Część leków trzeba było odstawić, ale żyjemy dalej.
Problemem są różne reakcje lekarzy. Jeden ginekolog zapisał jedynie notatkę, natomiast inny kazał szukać szpitala wielospecjalistycznego i wyłącznie tam chodzić na wizyty, bo może być źle...

Czy którakolwiek z was miała lub ma podobny problem? Jak tężyczka wpływa na maluszka, czy przeszkadza w porodzie naturalnym?

Mam za sobą dwa porody, ale dopiero teraz mnie tak "trzepnęło"...
 
Witam, wczoraj byłam na wizycie. Bejbik waży 78 g <3 !!! i dalej utrzymuje, że w brzuszku mam synka. W moczu mam bakterie i coś tam... no i w usg coś jej sie nie podoba coś takiego że worek owodniowy nie przylega... a powinno się to wchłonąć do 12 tygodnia a u mnie jest już 14... no i dostałam skierowanie na szpital. Bardzo się martwię i już mi się w nocy śnią najgorsze scenariusze aż się budzę. :no: do szpitala dopiero w środę bo w pon mam endokrynologa. jeszcze na domiar złego jak idę do lekarza to mam wyższe ciśnienie a jak siedzę w domu to mam za niskie że aż głowa boli :/ teraz do śr będę jak na szpilkach :(((((((((
 
Mada2409 nie przejmuj się, na pewno wszystko będzie OK.
Bardzo dobrze że poszłaś do lekarza i dostałaś skierowanie do szpitala. Zajmą się Tobą specjaliści i wszystko będzie OK. Gorzej byłoby gdyby nikt tego u Ciebie nie wykrył. A tak to głowa do góry, poleżysz kilka dni w szpitalu, zajmą się Tobą specjaliści i wszystko będzie OK :-)
 
Salomcia ja niestety nic na ten temat nie wiem.

Mada najważniejsze to co Beata pisze ze dobrze ze lekarka to wcześnie wykryla. Wiadomo szpital nic przyjemnego ale jak mus to mus.

Proszę trzymać za mnie kciuki dzis o 19, mam usg i od rana juz mega stres...
 
Fenika witaj :-) pierwsze czy kolejne dzieciątko?

Alahanes niestety ja Ci nie doradzę, bo włosów nigdy nie farbowałam, ale widzę że multum dziewczyn nosi teraz printy.

Martita29 no to czekamy do wieczora i 3mamy kciuki :-) napewno będzie dobrze :-)

A ja dzisiaj w końcu poczułam przypływ energii. Wstałam normalnie rano, posprzatalam, obiad zrobiłam i teraz jestem w drodze do pracy :-) mam nadzieję że przypływ mocy zostanie ze mną na dłużej.


Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Hej nowe dziewczyny :)
Dziewczynom po wizytach gratuluję dobrych widaomości ;)
Martita za ciebie trzymamy kciuki i czekamy na wieści :)
A z chorobami niestety też się nigdy takimi nie spotkałam :/
 
reklama
marciosz - ja bardzo chciałam mieć dziewczynkę i udało się, mamy Maję. W tej ciąży marzyłam o drugiej dziewczynce, żeby córcia miała towarzystwo do zabawy, wspólny księżniczkowy pokoik, itp. Teraz zastanawiam się jakby to było mieć chłopca :) Myślę sobie, że wyrośnie z niego mężczyzna, który być może w przyszłości wesprze nas swoim silnym ramieniem :) Ja niestety jeszcze nie wiem co noszę w brzuszku, ale Ty już wiesz, że w przyszłości będziesz miała dwóch mężczyzn, którzy nie dość, że odnajdą wspólny język i będą trzymać sztamę, to na dodatek będziecie mieli więcej "ramion do oparcia". Hehe, ale wybiegam w przyszłość :p W każdym razie zaczęłam szukać samych pozytywnych stron każdej z płci :) Mój mąż za pierwszym razem bardzo chciał synka i troszkę załamał się, gdy dowiedział się, że będzie dziewczynka, ale teraz chyba jest mu wszystko jedno.

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie :)
 
Do góry