reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
No zadowolona jestem :) Ładnie wyszło ale jeszcze nie koniec, sam salon dziś poszedł jutro sypialnia i jeszcze kuchnia zostanie ale to już chyba na przyszły weekend, farby nie śmierdzą schnie nawet nawet myślałam że będzie gorzej. Najgorsze to tylko patrzeć na Damiana bo wiadomo chce malować z tata :D
 
Martita podobno lozyskona przedniej scianie moze zmniejszac wyczuwanie ruchow takze nie masz sie czym martwic :tak:szkoda ze trafila ci sie taka lekarka , a wiesz ile dzidzia ma dlugosci crl ?


A myvdzis obiad u tesciow jutro u mojej babci wiec zyc nie umierac :-D a tak serio to nie czuje nog tak mnie maz z dziecmi wczoraj pi lesie przegonili jak na grzybach bylismy hłehłe. :-)

Renia mi tez by sie przydalo odmalowac w duzym pokoju zanim dzidzia sie urodzib;) bo moje maluchy sa bardzo artystyczne i sciany sa juz okropne .niecwiem kiedy oni to zrobili i pelno tludtych lapek na scianie a ja glupia mam niezmywalna farbe i jak sobie chcialam zmyc plame to zeszlo razem z farba . nsjgorsze jest to ze mieszkamy tu od marca dopiero a sciany sa okropne . mam terax arbuxowa fieste ale sie zastanawiam nad zielonym jabluszkiem hehe maz mnie zabije jak uslyszy ;)
 
Bluelovi od głowy do pupy wyliczyla okolo 10 cm ale nie wiem dokladnie, mam te inne wymiary dokladnie wyliczone obwód glowki, kość udowa i z tego jej wyszlo 4 dni do przodu.
Nie martw sie ścianami ja mam tak wymalowane ze wstyd, mój corka uprawia radosna twórczość nawet w salonie;-)
 
reklama
My się wprowadziliśmy prawie rok temu w listopadzie, ściany były standardowo wytapetowane na biało spieszyło nam się to tak się wprowadziliśmy mówiąc ze będzie się mieszkać to się pomaluje :) No i tak się rok malują heh Potem zaczęliśmy się starać i była myśl że może się przeniesiemy na 4 pokoje ale ze na razie wygodnie nam się mieszka no to mówię że trzeba w końcu pomalować zanim urodze :) Malujemy salon na pistację, sypialnię na granatowy a w kuchni potem chcę z farby z salonu jaśniejszą miętę zrobić bo sami mieszamy, meble tam mam taki ciemny orzech więc będzie się ładnie komponowało ;) Damiana pokój biały zostaje ale jest tam kolorowo bo ma szafę w zwierzątka i naklejki na ścianie a bardziej zmieniać tam chcę już potem pod dwójkę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry