reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Marciosz też myślę, że przyzwyczaisz się do tego, najważniejsze, że maleństwo zdrowe:-D
Fenika witaj, gratulacje to twoje pierwsze maleństwo ?
Mana nie martw się, na pewno będzie dobrze a w szpitalu się wami zaopiekują
kochane i jak po wizytach?
ja dzisiaj czułam się dość dobrze, bez wymiotów na szczęście ale teraz już mnie dopadają ehh..muszę coś zjeść to czasami pomaga albo pogarsza sprawę, wrzuciłam zdjęcie swojego brzuszka, rośniemy sobie :-D
 
reklama
a co do włosów to ja nie wiem co jest w modzie ja mam bardzo jasny blond i kupuję co miesiąc troszkę inny odcień czasami popielaty blond czasami bardzo jasny blond, czasami perłowy blond itd i wtedy co miesiąc mam coś innego i mi się nie nudzi :-D
 
Hej dziewczyny,
czytam was dorywczo. ciesze sie ze wiekszosc juz po badaniach. 3mam kcuiki za nas nastepne
u mnie wtrzeliil 10tygdzien I za 2 tyg mam ja spotkanie z moim ginekologiem/poloznikiem. nie moge sie doczekac!!! to ten sam do ktorego chodizla z coreczka.
ja pewnie po wizycie sie dow as juz doezwe.
u mnie tak srednio... jakos funkcjonuje -MOJA CORECZKA DODOAJE MI SIL I MOTYWACJI! powiem wam ze 18mcy to nalepszy z okresow jakie do tej pory mialam z nia!!! mega fajny! juz tyle rozumie..
chciaz dizsiaj o malo nie umarlam ze strachu jak poszlysmy do sklepu i jak wkaldalam zakupy do samochodu, myslac sobie wsadze siatki pierwsze a potem ja, i trzymalama ja za reka a ta nagle sie wyrwala i zaczela biegac pomiedzy zaparkowanymi autami... ja sama nie moglam jej dogonic, nie wspomne ze ja z tylu samochodow a ona z przodu aut ganiala.. normalnie mialam dosc. jak ja zlapalam to tak nakrzyczalam na nia -pierwszy raz wzcyiu. oczywiscie bez wielkiego go echa sie odbilo bo ona sie smiala ze mnie.. wtedy uswiadomilam sobie ze to bez sensu co robie wiec wsadzialam ja do fotelika potem musialam posiedziec w aucie pare minut by sie uspokoic bo dojsc do siebie nie moglam.....
ja nie wiem chyba sobei jakas smycz na nia kupie.. :p bo ona teraz za zadne skarby nie chce siedziec w wozku sklepowym!
az sie trzeslam pare minut potem w aucie.
nie wspomne ze pare minut przed wyprawa do market to bylam z mala w takim centrum dla dizeci i matek gdzie wstep jest olny i matki przyprowadzaja dzieci by sie razem pobawily z soba, albo zabawkami ktore sa tam ogolnie dostepne. te zajecia trwaja ok 2h i pozniej w koleczku wszyscy sie daja i spiewaja piosenki a dzieciaczki tancza. no a ja o malo tam nie zazygalam tam podlogi ledwo zdarzylam do lazienki!! az nie chce myslec co by bylo gdybym nie zdazyla... teraz postanowialm wozic i nosic z soba jakeis woreczki w razie czego....
ach wyc mi sie chce... juz was nie nudze!
dziekuje tym ktore mnie pozdrawialy!
pozdrawiam wszzystkich i bede sie oddzywac 3mam ze nas wszystkei kciuki!!!
 
Martita pisz szybko jak usg :-D

Etka biedulo jeszcze troszke i przejdzie zobaczysz drugi trymestr doda ci sil :tak:cos o tym wiem moj wojtus styczen 2014 wiec podobny wiek . my dzis bylismy na grzybach...powiem tak wiecej go nie zabieram :szok:

Klaudyna ale ty juz masz duzy brzuszek fajny ja zaczynam sie wkurzac boto 16/17 TYDZIEN a u mnie malutki brzuszek a jak leze to prawie wcale tylko zaokraglenie tak jak by sie macica odznaczala miedzy linia wlosow lonowych a pepkiem . jak u was jak lezycie ???
 
Ostatnia edycja:
U mnie chorowania ciąg dalszy... Z tego wszystkiego odstawiłam Julkę od piersi, nie było całkiem bezboleśnie ale i tak lepiej to zniosła niż myślałam. Mleka i tak praktycznie nie mam przez hormony ciążowe a tu jeszcze choroba, bałam się że takie obciążenie może zaszkodzić maluszkowi . Nawet żadne zastoje w piersiach mi się nie porobiły, a nic nie odciągałam od wtorku.
 
Ja to mam chyba niefart do lekarzy robiących usg :no: bylam dzis w przychodni niedaleko bo to usg dodatkowe, za które musiałam normalnie zapłacić i tam bylo dużo taniej niż tam gdzie normalnie chodzę. Okazalo sie ze lekarka ktora robila badanie byla chyba świeżo po specjalizacji i w ogóle tak jakby usg robila tylko kilka razy w zyciu, tzn pokazala nam wszystko ale chyba momentami sama nie do konca wiedziała co jest co ... Zdjęcie dostałam cale jedno, na ktorym nic nie widac. Ale najważniejsze to z dzidziusiem ok, z usg wychodzi 15t4d, waga szacunkowa 166g (to chyba jakos strasznie dużo, na ten etap ciąży??). Co do plci to nie chciala sie wypowiadać w ogóle tak jakby pierwszy raz ja ktos o to pytal, przez moment jak dzidziol machal nogami to powiedziała ze cos tam chyba widzi ale pewna to ona niczego nie byla.
 
Etka też bym się zestresowala jakby mi tak córcia uciekla, no i fajne te spotkania masz z dziećmi i mamusiami , zazdroszczę :-D Moja ma rok i 4msc i też uważam że to cudowny czas:-) ale dzieci zdecydowanie za szybko rosną :p co do wymiotów wiem co czujesz...
Bluelovi no mam duży bo druga ciąża to podobno szybciej widać, ale taki jest wieczorem rano mam mniejszy jak leżę też go nie widać aż tak
Martita najważniejsze że z malenstwem wszystko dobrze :-) co do łożyska i ruchów to nie mam pojęcia czy to ma jakiś wpływ...
 
reklama
Do góry