reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Martita w pod temacie o wizytach i usg na str.5 masz zdjęcia z USG 4d 11tc z mojej poprzedniej ciąży. Mi się wydaje, że teraz warto, bo im mniejsze dziecko tym ładniej widać. Na połówkowym i potem w 33tc zdjęcia nie były już tak wyraźne, bo dziecię już duże. Ja teraz mam prenatalne na NFZ, to nie wiem czy mi takie zrobią...
 
reklama
Właśnie wyczytałam i znalazłam przepis na ciasteczka z płatków owsianych...bardzo zwiększają laktacje i woda z płatków owsianych...szkoda ze wcześniej nie wiedziałam o tym..ehhh czeka nas za kilka miesięcy nowy wątek ;)....podobno te ciasteczka i ta woda bardzo nakręcają produkcje mleka !!:)
 
Martita my z synem zrobiliśmy to 4d 3 razy to mam porównanie :) I właśnie też uważam że najładniej było widać w 12- całego ludzika małego potem już był za duży... A teraz nie wiem jakie będę miała bo tu kasa opłaca i nic mi nie mówił ani nie proponował....
marzenka często piekę ciasteczka owsiane ale wtedy gdy karmiłam to jeszcze przepisu nie miałam :happy: a laktacja u mnie ruszyła od laktatora bo Damiana nie mogłam przystawić, na początku dostawał moje ściągane przez sondę, potem butelką no ale potem jak już tylko mogliśmy to rok się karmiliśmy :happy:
 
Renia ja sie nastawiam już teraz na długie karmienie...moj synek 4mc był na piersi córcia 10mc..teaz chciałabym dłużej...zobaczymy:)będę rożnych sposobów próbować...:)
 
Wiecie co oglądałam dzisiaj "Porody" na Polsat Cafe, była tam położna, która strasznie obracała oczami na wieloródkę i tak sobie myślę, że jakby nie było kamer chyba by okrzyczała rodzącą ;) ciekawe czy mi się jakaś jędza nie trafi. Strasznie boję się fotela, a ona rodziła na worku, ciekawe czy u nas w szpitalu tak można. Ogólnie czuje się jak w czarnej du*****pie, nie wiem gdzie się ruszać, a co pytać, czego szukać :baffled:, gdzie mam położną, kiedy powiedziec rodzinnemu, a moze wcale nie musze mu zgłaszać. Cholewcia ja nic nie wiem :szok:...
Im bliżej wieczornej wizyty tym bardziej panikuję :angry:
 
tusia nie wydaje mi sie zeby ciaza mogłabyc tyle młodsza skoro ci test wyszedł pozytywny juz 15 sierpnia to conajmniej kiiilka dni wczesniej musialo dojsc do zaplodnienia wiec to musi byc minimum 7 tydzien , radze przejsc sie do innego gina bo sie tylko nadenerwujesz..

dziewczynki przesyłajcie reni pw z tp to bedziem miec liste :-D


annika zobaczyłam dopiero twoj avatar ;) to jakim terminem porodu sie kierujesz ze swoim ginem?? :-D
 
Ostatnia edycja:
Chyba za późno obudziłam sie z tym usg, bo terminy na 4d strasznie odlegle a ja nie wytrzymam tyle wiec jak sie nic nie zwolni to zrobię zwykle :-)

Milady lekarzowi rodzinnemu nic sie nie zgłasza, a przynajmniej ja nic takiego nie pamiętam. A polozna wybieralas w przychodni razem z lekarzem rodzinnym, ale zawsze możesz ja zmienić. Teraz jest jakos tak ze przed porodem przysluguja jakies wizyty domowe na nfz ale to chyba po 26 tygodniu ciąży. A potem po porodzie przychodzi polozna kilka razy zobaczyć dziecko i Ciebie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marzenka ja jestem na bieżąco z produkcją mleka, bo aktualnie nadal karmię cycem moją prawie dwulatkę :)

Bluelovi gin kieruje się terminem z USG, póki co wychodzi 30.03, według OM termin na 12.03 ale widzę, że Ty suwaczkiem jesteś bardziej do przodu, więc niby też termin marcowy, a awatar masz na kwiecień. To jak u Ciebie wyszło z terminem?
 
Do góry