reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Moj synek dziś co chwile do mnie dzwonił jak byłam w pracy i pytał jak sie czuje :)i co jadłam ...mowię mu ze dziś chyba nie będę obiadu gotować ze może cos zamowimy a on na to ze w ciąży teraz jestem i nie moge jeść tego co wcześniej!:)kawy z mlekiem tez mi nie pozwalają pic:( a córcia tylko sie pyta czy owoce umylam i jabłka ze skorki musze obierać :))))
 
reklama
Dla mnie było niewygodnie w spodniach ciążowych, w ogole w jeansach mi było niewygodnie, zmieniałam je na legginsy lub tregginsy.

Jakis zmutek się do mnie przyplatal, mojego meza nie ma już piaty wieczor pod rząd w domu bo pracuej na wieczory i tak do końca tygodnia. Wlacze sobie chyba jakiś film, tylko nie wiem co tu dziś ogladnac
 
bluelovi tutaj ginekolog nie prowadzi ciąży tylko polozna. do ginekologa zapisanie sie graniczy z cudem, jestem tu 5 lat, po 2 poronieniach, roznych infekcjach i nigdy nie chcieli mnie skierowac do gina. to jest funkcja widmo - istnieje, ale nikt go nie widział ;)

marzenka jak Ci sie mieszka w Stanach? :) czym sie różnią od Europy?
dzieciaki debesciaki! :D super reagują, pozazdroscic!
 
Martita nie smutaj!:) choc dobrze Cie rozumiem, ja jestem wprost uzależniona od mojego męża i nawet jak go dzień nie widzę to nie mogę sobie miejsca znaleźć z tęsknoty. zupełnie jak jakas nastolatka :D
 
Milka ogólnie jest fajnie ale ciezko jak przychodzą święta wtedy jest tęsknota za rodzina w Pl ....czy brakuje pomocy przy dzieciach...nie ma opieki socjalnej jakiegos dodatkowego dochodu na dzieci tylko do rozliczenia na koniec roku cos tam dodają...bardzo lubię system edukacji tutaj...np dzieci we wszystkich szkołach zaczynaja i kończą lekcje o tej samej godzinie 8.45-14.35..jakos tak inaczej ucza dzieci...od dziecka potrafią sie w szkole upomnieć o swoje...raz w 1 klasie mojemu synowi pani złe oceniła test i on jej zwrócił uwagę:)zamożność ludzi jest rożna zależy kto czego w szyciu szuka...dla mnie rodzina jest priorytetem i każdy czas spędzony z nimi bezcenny ...
 
marzenka moim marzeniem jest zwiedzić Stany :) od dziecka w sumie. rozumiem Cię z ta tęsknotą, najgorsza rzecz w byciu emigrantem :( ale zawsze jest coś za coś. tu w UK dodatek na dzieci wynosi 18£ tygodniowo i to wszystko. no i leki dzieci mają za darmo do 16 czy 18 rz, nie pamiętam. i kobiety w ciąży tez mają za darmo az do roku po porodzie.
 
Milka to tez nie ma kokosów z ta pomocą od państwa na dzieci:(nie wiem ile w tym prawdy ale moja ciocia z Niemiec zachwala opiekę socjalna tam będąca
 
reklama
wrociłam. maz mnie wkurzyl bo pomoc przy sprzataniu mi nie chcial, ale mnie wkur...
ja do gin czasami chodze, od roku chodze do kliniki niepłodnosci, po po pozamacicznej i poronieniu nie mialam owulki. pierwszy skan przewaznie jest dopiero w 12 tyg, ale ze jestem po cp mialam duzo wczesniej. polski gin to tragedia, ja mam niedlaeko od siebie, jakies 10km polska klinike. ale szkoda pieniedzy wydawac, tylko nastrasza, glupot naopowiadaja i zeby tylko za 2 tyg wrocisz i wydac kolejne 130f za wizyte.

wrocilismy z ogledzin kolejnego, chyba juz z 30 domu i sie zdecydowalismy ze kupujemy. czas juz naglil, bo nasz dom juz dawno sprzedalismy, z domem ktorego chcielismy kupic zostalismy oszukani. kase wydalismy, stracilismy czas i nas wyrolowano. mam tylko nadzieje ze do swiat zdazymy sie uwinac :-)
 
Do góry