reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Aniabuuu...to ciebie kochana czeka przeprowadzka z dziadziem w brzuszku:)moj maż wrócił z pracy i położył sie na drzemkę ...sama mam lenia wiec nic mu nie mowię :)jej ale mam spokój w sobie:)...może to chwilowe ...w poprzedniej ciąży to miałabym już powód zeby nakrzyczeć na niego:)a ogólnie mało sie sprzeczamy...przydałoby sie posprzątać tak bardziej dokładnie...
 
reklama
co do poloznej mam nadzieje ze bedzie ok, teraz mam inna przychodnie niz kiedys, i lekarze, pielegniarki bardzo mile.
przed urodzeniem adki ( 6 lat temu) wrocilismy do pl a ja nawet nic tej poloznej nie powiedzialam, bo tak tej suki mialam dosc. a wiecie co ona zrobila? wypisala mnie z przychodni, tak za kare :crazy:
 
Zazdroszczę wam tych meżów. Moj to zero jakiegokolwiek współczucia.. Jeszcze ale ze to nie zrobione i to.. Jeszcze na jutro porzadki zarządził. A ja ledwo funkcjonuje.
 
Dorotka nie daj sie jedyna nasza okazja zeby wykorzystać ciąże jako powód do odpoczynku...i tak czeka nas więcej dodatkowej pracy...nie wspomnę o maratonie jaki musimy odbyć ..poród
 
Chyba jednak wolę opiekę ginekologiczną w polsce, gdybym miała czekać z usg do 12 tyg to ciężko by było.

Byłam wczoraj na wizycie. Bąbel ma 2,5 cm :szok: Słyszałam serduszko i widziałam jak się rusza. Kalkulatory na necie źle mi wyliczyły termin porodu, bo jednak wychodzi na 31.03. Chyba będę jednak marcową mama. Nie wiadomo co z tym słabszym zarodkiem bo się schował za ten pierwszy, wiec nie wiem czy serduszko jeszcze bije czy już nie. 21.09 mam usg 4d i mam nadzieję że się wyjaśni :)

Kurcze ale mi narobiłyście smaka tymi pyzami !

Tusia, pobuszuj na allegro bo wiem że z bonprix można tam czasem zastać fajne licytacje nowych ciuchów tylko z poprzednich sezonów. W pierwszej ciąży kupiłam tak właśnie jesienną ciążową kurtkę praktycznie za grosze.
 
Z mojego tez niewiele pożytku. Jak mu coś powiem to zrobi ale tak sam od siebie to cud by był. Rano powiedziałam zeby mi wyniósł chodniczek i powiesił na płocie żebym go mogła wytrzepac, teraz będzie czekał tydzień aż mu powiem zeby go wniósł . Samemu mu nie wpadnie do głowy. Pierwsza ciążę wszystko sama robiłam. Ale teraz mu nie popuszcze . Będę symulowac. Tylko ze mama do mnie przyjeżdża za 2 tyg wiec znowu zostanie wyreczony... Myśle ze mu powiem ze lekarz kazał mi leżeć. Będzie w tym trochę prawdy bo napewno mi karze sie bardzo oszczędzać. W każdym razie dam mu odczuć ze jestem w ciąży
Nie narzeka , nie wymaga obiadkow i w domu blysku ale muszę mu dać do zrozumienia ze ma teraz wiecej obowiązków i ma sie starać żebym zadowolona chodziła bo jak nie to będę marudzic..itd itp
 
reklama
Dantek Super!
Dorota, a mąż to nie wie ze trzeba przykład brać z tych co maja lepiej a nie gorzej. Ale widzę ze to ciężki przypadek.... Musisz SYMULOWAC !!! Jakby mi mój tak powiedział to by mi sie buzia nie zamkla a obiad musiałby sam gotować.
 
Do góry