reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ja Sobie sama wybieram komu powiem a reszta niech sama decyduje( po prostu nie chcialabym tylko zeby dzieciom mieszac w glowie w razie W..)
Radosc dla rodziny jest wtedy , jak sie moga pochwalic hi hi
Spokoj tu dzisiaj , dziewczyny sie bycza ...;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lunka my braliśmy slub pod koniec 5 miesiąca ciąży, ale tylko cywilny, my nigdy nie chcieliśmy i nie chcemy slubu kościelnego. Chrzcilismy mala jak miała pol roku i ksiądz kazal nam podpisac papier ze udzieli chrztu ale musimy w niedługim czasie uregulować nasza sytuacje czyli wziąć slub. Do komunii tez nie szliśmy ale to akurat oczywiste bo grzesznicy do komunii nie mogą podejść, najawazniejsze żeby chrzestni mieli "nieposzlakowana" opinie ;-)
 
U nas już wszyscy wiedza, ale ja i maz mamy male rodziny i wszystko się u nas rozchodzi z predkoscia swiatla. Mnie ominely przykre doświadczenia związane z utrata ciąży czy z bardzo długimi staraniami wiec do ciąży podchodzę bardzo pewnie, tzn nie dopuszczam do siebie myśli ze mogloby się cos stać zlego, ale rozumiem Was ze czekacie.
 
Takie jest wlasnie prawidlowe podejscie bezstresowe i pelne radosci z ciazy. Chce tylko uslyszec serduszko i tez sie wyluzuje. Ale nie ma jak pierwsza ciaża , Ty I brzuszek. Nie zapomina sie na sekunde ze jest sie w ciazy, teraz to juz inaczej , corcia jest najwazniejsza!
 
Ja straciłam poprzednią ciążę, ale teraz o tej wiedzą już chyba wszyscy. O tej ciąży co poroniłam wiedziałam ja, mąż i jeszcze dwie osoby spoza rodziny. Dopiero po ok. 3-4 miesiącach powiedziałam jednym i drugim rodzicom że byłam w ciąży i że poroniłam. Wszyscy mieli reakcję: czemu nie powiedzieliście wcześniej? Ano wcześniej zaraz po nie mogłam o tym mówić, nie chciałam. Przyszedł taki moment ze nie chciałam tego w sobie dusić.

Tusia G masz racje ! Pierwsza ciąża to ciągłe wsłuchiwanie się w siebie, przy kolejnej człowiek już podchodzi do tego inaczej :-)
 
Witajcie dziewczyny :-) ale mnie dzisiaj głowa boli, pewnie przez pogodę (ponuro i deszczowo). Pierwszy raz od dłuższego czasu weszłam do kuchni i nie mam mdłości! Czyżby mijały?
Czy któraś z Was ma koty? Ciekawe jestem jak reagują na nowego członka gromadki. Moje bestie śpíą ze mną i chodzą w domu wszędzie więc trochę się obawiam jak to będzie z maluszkiem.
 
hey
dzis zrobilam test clearblue, wyszlo 2-3 tyg, czyli 4-5 tydzien ciazy. troche sie uspokoiłam :)
zobaczymy co bedzie jutro, choc nie spodziewam sie jeszcze serduszka :( chyba jeszcze za wczesnie.
Lunka ja mam kota, ale moj przyzwyczajony do dzieci, moja corka go wymietala codziennie :) on byl pozniej niz ada.
jak mala sie urodzila, prawie 6 lat temu, mieszkalismy wtedy z tesciami i oni mieli starego kota. ktory kompletnie nie zaakceptowal adki, do tej pory sie jej boi.
 
reklama
Witam się i ja ! Witam wszystkie nowe kwietniowe mamusie :) Mój pierwszy poród- cc z powodu ułożenia pośladkowe i nadciśnienia. Samą cesarkę przeszłam spokojnie tzn czas gojenia na drugi dzień wstałam (cesarka o 22:14) i zajmowałam się synkiem. Moja gin powiedziała że w tej ciąży też zapowiada się cc z racji że miałam cesarkę i że jestem bardzo szczupła w biodrach. Co do mojej wagi... ja mam nadzieję że nie schudłam bo na ostatniej wizycie ważyłam 46,9 aczkolwiek nie mogę nic jeść mdłości straszne. U mnie póki co brak brzuszka. Wizytę mam w piątek i mam nadzieję że usłyszę serduszko :D. A tak po za wszystkim to strasznie się boję drugiego porodu :/ niby wiem co mnie czeka ale to ryzyko....
Piękne brzuszki :DDD Ja na mój poczekam cierpliwie w pierwszej ciąży przytyłam 17 kg więc miałam co dzwigać ;):tak:
 
Do góry