reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dziewczyny, teraz w HM do 6.09. jest 20% taniej na zakupy w dziale dziecięcym. Ja zamierzam odkupić córkę do szkoły bo bardzo lubię ten sklep.
 
reklama
Sylwia a ile lat ma córeczka? Ogólnie to oswoi się z tą myślą, ma jeszcze parę miesięcy :) Ja jak mojej powiedziałam to biła brawo, ale niestety jeszcze nieświadomie :)
 
Mada przy kazdej kolejnej cesarce wycinają poprzednią bliznę, bo to martwe komórki i rana by się nie goiła. Mam po 3cc tak samo jak po pierwszej jedna, cienką i ładną bliznę tuż nad spojeniem łonowym. W dodatku przy ostatniej cesarce uwolnili mi zrosty po poprzednich cesarkach i nawet gin stwierdził, że nie wyglądam "tam" na to,że jestem po 3 cesarkach :)
 
Schauma to ja myslalam ze ten wyjazd to jakies szkolenie z pracy!!! A ten wieczorem z urodzin corki chce sie urwac na imprezke z kolegami z pracy?? Chybabym mu glowe odgryzla z tymi moimi hormonami. I Jeszcze na Ciebie zwala!!! Zero litosci . Masz racje , nie przekladaj po to zeby se na imprezke jechal I sie nie odzywaj I nie gotuj( ....zartuje ) ale serio rozumiem CIE, przegiecie !!! Powiedz ze jak ma sie urywac na popijawke to niech lepiej wcale nie przychodzi!
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Anika za odp !!! Mi położne po pierwszej cesrace powiedziały że blizna piękna i w bikini mogę świetnie śmigać...
Schauma mój nigdzie nie wychodzi na żadne spotkania integracyjne... ale zabiła bym jak miałby wyjść w tak ważnym dniu
!!!:angry: No ale każdy ma swoje zdanie :sorry:
U mnie jeszcze nikt nie wie że spodziewamy się drugiego dzidziusia oprócz kuzyna dziewczyny, moja dobra koleżanka ;) no i wczoraj nabąkłam coś tam siostrze bo szwagier sam się domyśla :D najmądrzejszy z całego towarzystwa :))))))
 
Nie Tusia to nie szkolenie tylko quady, samochody terenowe i paintball a potem imprezka i to w większości z kobietami a nie facetami, no może pół na pół :-) Jutro jadę do mamy do piątku żeby mi przy małej pomogła, w związku z tym, że kiepsko się czuję a on ma się zastanowić co z tym fantem zrobić.

U nas nie ma raczej nieodzywania się, żadna strona nie wytrzyma dłużej niż 10 minut więc niestety/stety trzeba gadać ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziś byliśmy w kościele i moja córcia /7lat powiedziała ze modli sie bardzo o kolejnego braciszka lub siostrzyczkę i jesli Bóg da to będzie dzidzia ale mówi ze musi sie duzo modlić ;)mój synek to usłyszał i załamał sie....powiedział ze już nasza rodzina jest kompletna ze nie potrzebujemy dodatkowego dziecka ze będzie zazdrosny bo nie będziemy mieli czasu dla niego:(...jesteśmy rodzina która trzyma sie bardzo blisko my i dzieci stanowimy wieź mama tata i dzieci i mówimy naszym kochanym ze oni sa rownież naszymi przyjaciółmi ...tłumaczyłam mu ze kocham ich oboje każde z nich wyjątkowa mocna miłością nie taka sama zeby nie dać im do zrozumienia ze dziele uczucie na dwoje ...tylko ze każde z nich ma ogromna indywidualna miłość od nas...było już pózniej lepiej ...maż mu wytłumaczył ze nigdy przenigdy nie będzie tak ze nie będziemy mieli dla nich czasu ze sa najważniejsi w naszym życiu...jeszcze oficjalnie nie wiedza ale córcia modli sie wiec napewno sie wymodli o rodzeństwo ;)bardziej martwiłam sie o reakcje córci a tu proszę synuś mój 10latek nas zaskoczy
 
Ostatnia edycja:
Marzenko o synka to sie nie martw ze bedzie zazdrosny. Jak sie tylko malenstwo urodzi to jaki dumny bedzie w szkole I na podworku rozpowiadal I bronil zeby nikt czasem go nie dotykal.... :-)

Schauma jak nie umiesz sie nieodzywac to moze robic 'buru-buru' Buru-Buru ? ;-)
 
reklama
Do góry